211 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie met hond in de Flensburgse Fjord
Luxe huis Randers met uitzicht op het water
Ons luxe vakantiehuis Randers, in Scandinavische houtbouw, met uitzicht op het water, ligt op slechts 50 meter van het strand en heeft een eigen strandopgang!
Bijzonder duurzaam
Pure ontspanning aan het water en het bos: het vakantiehuis heeft m² woonruimte met een prachtig uitzicht op het water en tot in Denemarken, inclusief sauna en open haard!
Verscholen achter rozen en klimop ligt onze gezellige boerderij aan zee. De prachtige wintertuin biedt u een dromerig uitzicht op de Oostzee.
Mooie tweekamerwoning op de eerste verdieping. Midden in de natuur en toch dicht bij het centrum. We kijken ernaar uit om kleine, grote en viervoetige gasten te verwelkomen. Reservering voor één nacht mogelijk
Het huis in de heuvels heeft een groot terras aan het meer met een fantastisch uitzicht over het water, een gezellige serre, een sauna en een whirlpool met uitzicht over het meer
gezellig vakantiehuisje in het idyllische museumdorpje Unewatt
Duurzaam
Gelegen in de directe nabijheid van het natuurstrand aan het Flensburg Fjord, biedt ons vakantiehuis met grote tuin de beste voorwaarden voor een ontspannende vakantie.
Duurzaam
Geniet van een idyllische tijdelijke woning in de oudste wijk van Flensburg, waar ooit vissers woonden.
Smokkelaar's Bunk - Oud Douanehuis
Droomuitzicht, droominrichting, droomlocatie -2 excl. appartement direct aan fietspad Flensburg Fjord en Oostzee, uitzicht op Deense Zuidzee, strand, Open haard, infrarood sauna, honden welkom, WLAN
Bijzonder duurzaam
Ferienwohnung Solitüde Strandnah
68 m² vakantieappartement voor maximaal 7 personen, 3 kamers, nabij het Solitüde Strand in Flensburg.
;) Welkom in het comfortabele vakantieappartement Lolle op het prachtige schiereiland Holnis.;)
Zeer duurzaam
Vakantiewoning Wielenberg in Freienwill/OT Wielenberg, 48m², max. 4 personen, 2 kamers.
Zeer duurzaam
Gendarmenstube - Oud Douanehuis
Droomuitzicht, droominrichting, droomlocatie -2 excl. appartement direct aan fietspad Flensburg Fjord en Oostzee, uitzicht op Deense Zuidzee, strand, Open haard, infrarood sauna, honden welkom, WLAN
Bijzonder duurzaam
;) Welkom in het comfortabele vakantiehuis Smäland op het prachtige schiereiland Holnis.;)
Bijzonder duurzaam
Vakantiehuis in Deense stijl, 48 m², met zonnig terras op 300 m² gazon, comfortabel ingericht voor 4 personen. 2 slaapkamers, woonkamer met eethoek en keuken.
;) Welkom in het comfortabele vakantieappartement Lönneberga op het prachtige schiereiland Holnis.;)
Bijzonder duurzaam
Vrijstaand vakantiehuis dicht bij het strand met dakterras en uitzicht op zee over de Flensburger Fjord.
Bijzonder duurzaam
Vakantiehuis Hein Mück in Glücksburg, 73 m², plaats voor 6 personen, 3 kamers. Strandidylle aan de Flensburger Fjord met eigen omheinde tuin ca. 90 m naar zee, 3 Sc
Ferienwohnung Vejrø in Glücksburg, 80m², voor maximaal 4 personen, direct aan de jachthaven in Glücksburg.
Vakantiehuis Bönstrup in Grundhof aan de Oostzee, op enkele minuten van het strand Langballig, met eigen tuin biedt geweldige dagen aan de Oostzee!
Duurzaam
22% Actie 24-04-2026 - 31-10-2026
22% Actie 24-04-2026 - 31-10-2026
10% Actie 24-04-2026 - 14-05-2026