10.000 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie met hond in Sleeswijk-Holstein
Vakantiehuis Felber aan de Wurster Noordzeekust, 85m² voor maximaal 6 personen, 3 kamers.
20% Last minute 07-05-2026 - 14-05-2026
Vakantieappartement "Am Leuchtturm" in Ummanz, Rügen, 120m², 2 kamers, max. 4 personen.
10% Actie 07-05-2026 - 21-06-2026
Villa met rieten dak, Achterwsserblick, whirlpool buiten, wifi, sauna, open haard
☀ Bernsteinhus sauna+strandkorf+⛱
Comfortabele, kindvriendelijke vakantiewoning (voor 4-6 personen plus baby) op slechts 100 m van het strand, INCLUSIEF BEACH BASKET, met sauna, bubbelbad, ondergrondse parking, personenlift
Zeer duurzaam
6 personen, 2 badkamers, open haard, sauna, glasvezel wifi inbegrepen, hondvriendelijk, 2 slaapkamers, privé speeltuin, omheind zonneterras, ruime rijtjeshuis, speelweide, wasmachine/droger.
Bijzonder duurzaam
Vakantiehuis op idyllische locatie volledig gerenoveerd Wasmachine en droger beschikbaar Brandhout Honden welkom
Pas gerenoveerd vakantiehuis op een afgelegen locatie met een grote omheinde tuin. Uw vakantiehuis met sauna en open haard. Honden zijn welkom!
Vakantiehuis aan het zwemmeer "Kikkervisje
Ontspan in ons vrijstaande vakantiehuis aan het zwemmeer van Aurich Tannenhausen. De term "vertraging" moet hier letterlijk worden genomen.
Duurzaam
FeWo dakterras in Gelting: 60 m², 2 kamers, keuken, douchebad tot 5 pers – Geniet van een vakantie aan de Oostzee!
Bijzonder duurzaam
Huis met rieten dak Hummer Darß, Oostzee
Exclusief rietgedekt huis met open haard, grote tuin, oude bomen, rustige idylle! Tussen. Bos en water. 2 terrassen, internet, prachtig ingericht. 3 slaapkamers, 2 badkamers, 3 parkeerplaatsen
C21 studio aan het strand met terras
Mediterrane, moderne en gezellige studio op de begane grond met eigen terras. Op een droomachtige, rustige locatie met veel groen. Het strand is eigenlijk maar ongeveer 350 meter verderop. WLAN gratis.
Vakantie met het geluid van de zee
Vakantie aan zee - slechts 1 min. naar het witte Oostzeestrand van Kühlungsborn aan de Oostzee (MV)
10% Actie 18-06-2026 - 24-06-2026
Gezellig en comfortabel appartement vlakbij het strand
Vakantiehuis Stove korte weg naar het natuurstrand aan het Salzhaff tegenover het eiland Poel Het huis is comfortabel en modern uitgerust Terras & omheinde tuin Honden toegestaan
Duurzaam
rietgedekt, liefdevol ingericht vakantiehuis op 1500 m² grond met vrij uitzicht op weilanden, 100 m van de haven en 1,2 km van het strand, rustige ligging aan de rand van het dorp.
Friesenhuis Anneliese in Südbrookmerland aan de Noordzee, 200m² woongedeelte, 3 slaapkamers met tweepersoonsbed, 2 badkamers, 1 gastentoilet, tot 6 personen en peuter, met huisdier, 4 kamers.
De liefdevol ingerichte vakantiewoning Marsch & mehr is rustig en idyllisch gelegen in de Südermarsch. De ideale plek om te ontspannen.
Ons vakantiehuis met rieten dak heeft een comfortabele ligging.200m van het strand, direct in het centrum gemakkelijk toegankelijk en biedt tegelijkertijd rust en ontspanning
Nieuwe opening: Klasse eindwoning
Nieuwe opening na uitgebreide renovatie! Einde-van-terras huis in perfecte staat met grote tuin op het zuiden - geweldige inrichting op de beste locatie van de Noordzee badplaats Carolinensiel
10% Last minute 07-05-2026 - 10-05-2026
Vakantiehuis aan de Noordzee, Hond, WL
Stijlvol vakantiehuis met open haard, hond, bij St. Peter/Büsum , WLAN
Zeer duurzaam
5% Actie 09-05-2026 - 16-05-2026
kindvriendelijk en individueel riethuis met tuin - hond toegestaan
Duurzaam