10.000 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie met hond in Sleeswijk-Holstein
Huis strandvakantie in Hooksiel TOP
Een vakantiewoning voor de hele familie in Haus Strandferien in Hooksiel
33% Actie 20-12-2026 - 30-12-2026
Twee huizen één object. Vakantiehuis diekblick ligt direct aan de dijk en bestaat uit 2 samengevoegde, volledig gemoderniseerde huizen met een luxe inrichting. Graag met hond.
15% Actie 21-12-2026 - 28-12-2026
Vakantie-ervaring Boddenblick 4*
Vakantiehuis**** voor 2 - 6 personen met wintertuin en grote tuin, rookvrij huis, uw hond is welkom bij ons
Comfortabel vakantiehuis aan het meer met omheinde tuin 1-2 honden welkom zonder toeslag
Vakantiehuis Haus Sonnenschein in Nakenstorf, 85m² voor 4 personen, 3,5 kamer.
De Usedom Pearl - Direct aan het strand
"DIE USEDOMPERLE" - een rietgedekt vakantiehuis (2-onder-1-kap), ca. 50 m tot het brede, fijne zandstrand!
Gezinsvriendelijk vakantiehuis met 60 m² en 400 m² omheind perceel. Afstand tot de Oostzee ca. 850 m. Parkeerplaats voor het huis. Voor 4 - 5 personen.
Vakantiewoning Suederbrarup Loft
Mijn loft flat, licht en ruim, ingericht met antieke meubels, in de buurt van de Schlei en de Oostzee, gunstig gelegen, is ideaal voor uitstapjes en ontspanning.
Vakantiewoning SMUTJE in Werdum
Vakantiewoning SMUTJE. Gezellige gelijkvloerse vakantiewoning met terras in het luchtkuuroord Werdum, vlakbij het populaire dierenpark.
10% Last minute
Vakantiehuis Silbermöve 5 sterren
Ons nieuw gebouwde vakantiehuis met romantisch rieten dak biedt alles wat uw hartje begeert voor 4 personen Optioneel motorboot 60 pk te huur, prijs op aanvraag
Vakantiehuis, 6 pers., 1 hond, WiFi
Noord-Friesland vakantiehuis 100 m² ****, 2-6 pers., 3 slaapkamers, 2 badkamers. Prachtig uitzicht, dicht bij zee, WLAN, hond toegestaan, tuin omheind. Met de 2e helft van het huis ook ideaal voor 2 gezinnen.
Idyllisch Fins huis met buitensauna en prachtige tuin. Honden zijn welkom. Geen annuleringskosten voor bestellingen met Corona-conditie!
Of je nu op vakantie gaat als single, als koppel of als trio met een kind. Leuke ruime 1,5 Stella in Norden/Norddeich aan de Oost-Friese Noordzee met overdekt windvrij zuidbalkon.
5% Vroeg 07-01-2028 - 29-02-2028
C21 studio aan het strand met terras
Eiland Rügen: Mediterraan vakantiegevoel met het Oostzeestrand bijna voor de deur.
Gezellig vakantiehuis met rieten dak voor maximaal 8 personen en 2 gratis parkeerplaatsen voor uw auto
Gezinsvriendelijke cottage voor maximaal 6 personen (+1 peuter) met twee omheinde tuinen en prachtig uitzicht over de velden...geen seizoensverschillen.
Villa Freia, Appartement Dreamcatcher
Zeer mooie, grote en hoogwaardig ingerichte vakantiewoning direct aan het strand, strandstoel inbegrepen
20% Actie 29-10-2026 - 30-10-2026
ONTSPANNING - RUST - GEZELLIGHEID >VAKANTIE OP DE DIJK>
10% Actie 29-10-2026 - 31-10-2026
Kirchmühl Manor, Appartement Waldblick
Ruim, volledig uitgerust appartement op een boerderij. Drie slaapkamers (1 x tweepersoonsbed en eenpersoonsbed, 1 x tweepersoonsbed en eenpersoonsbed, 1 x kinderbed en commode).
Liefdevol ingericht Zweedshuis voor max. 6 personen, vriendelijke, persoonlijke service, 3 slaapkamers, open haard, uitgebreid uitgerust, dicht bij het strand, wasmachine/droger, wellness, nabij bos
20% Last minute
De liefdevol ingerichte vakantiewoning Marsch & mehr is rustig en idyllisch gelegen in de Südermarsch. De ideale plek om te ontspannen.
Comfortabel vakantiehuis in het vakantiepark aan zee in Burhave met eigen strandstoel aan zee, grote tuin om te ravotten en zonneterras.
20% Actie 29-10-2026 - 19-12-2026
"Vakantiehuis Residence" in het Seepark
Premium vakantiehuis! 3 slaapkamers, 2 badkamers, sauna, whirlpool & houtkachel