18.980 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie met hond in Mecklenburg-Vorpommern
Vrijstaand luxe huis in een klasse apart met outdoor whirlpool, sauna, gashaard en uitzicht op het meer. Huisdieren zijn welkom. De villa aan het meer heeft een groot hart voor kinderen !!!
Bijzonder duurzaam
5-sterren landhuis - direct bij Binz
Vrijstaand 5-sterren rietgedekt huis - met 125 m/2 woonoppervlak, rustig, idyllisch gelegen in een klein rietgedekt dorp - ook te boeken met 85 m/2 wellness/fitnessruimte in het bijgebouw.
Zeer duurzaam
Appartement bij het natuurpark
Gezellig appartement (puur natuur met binnenplaats, gereedschapsschuur, grote kinderspeelplaats, kano)
Bijzonder duurzaam
15% Last minute
Vakantiewoning Ostseeliebe Barendorf
In prachtige natuur, dicht bij het strand, aan het fietspad van de Oostzee, zwembad, sauna, grote tuin, WiFi, Smart TV. In de buurt van Travemünde
Duurzaam
☀️Ostseestrand-13 ⎈⎈⎈⎈⛱(W-LAN+Sauna)
"Zeezicht verlengt het leven" Vakantie op een toplocatie direct aan het strand. Zich comfortabel voelen in een 3-kamer flat met twee slaapkamers, zeezicht, sauna & gratis W-LAN.
Rieten vakantiehuis Haus-Zauberblau 100m² voor max. 4 pers. in het zuiden van het eiland Rügen. Gelegen midden in de idyllische natuur op een perceel van 5300m² op een afgelegen locatie.
Duurzaam
Vakantiehuis Kiebitz - Röbel/Müritz
comfortabel ingericht gezinsvriendelijk vakantiehuis met warmtecabine, whirlpool, open haard, 4 slaapkamers, 8 pers. voor een ontspannende vakantie, ook in de winter
Zeer duurzaam
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Ueckermünde
Kleine gezellige vakantiewoning direct aan de bosrand in Ueckermünde - Bellin
Vakantiehuis Seevilla Sun & Moon in Göhren-Lebbin, Mecklenburgse Merengebied, 130 m², 2 kamers, 6 personen.
1 slaapkamer met een tweepersoonsbed, 5 slaapplaatsen, gratis wifi, terras op het zuiden en parkeerplaats op het terrein.
klein gezellig eiland vakantiehuis, onlangs gerenoveerd en ingericht in 2020 met 3 slaapkamers, ideaal voor koppels, gezinnen, kiters en surfers.
Vakantiedorp, ca. 400m van het strand
vakantiewoning dicht bij het strand voor maximaal 4 personen. Inclusief gratis gebruik van overdekt zwembad met kinderbad, sauna en stoombad, restaurant, kinderboerderij,
voorste rij met onbelemmerd zeezicht, met eigen aanlegplaats voor boten, dakterras met lounge meubelen, sauna, zwemtrap, gastenservice ter plaatse, Oostzee-resort Olpenitz.
Nr. 7 Vakantiewoning Lütt Matten 2
Gezellige vakantiewoning, 35m², dicht bij het strand, max. 2 tot 3 personen, in het bijgebouw van Villa Talblick, op de begane grond, gerenoveerd in 2020, eigen terras, parkeerplaats, fietsenkelder
Halfvrijstaande woning direct aan de dijk
...op slechts 150 m afstand van het witte Oostzeestrand vindt u ons vakantiehuis, waarin max. 4 personen per woninghelft een ontspannen vakantie kunnen doorbrengen.
Zeer duurzaam
Droomhuis op een droomlocatie direct aan de Schlei Oostzee fjord met een groot, volledig omheind perceel. Gezinnen, kinderen en honden zijn welkom!
Centraal, dicht bij het strand en rustig. Met balkon, WiFi en parkeerplaats! Huisdieren welkom! Flexibele aankomst en vertrek! Geen minimum verblijf!
Zeer duurzaam
Huisje met rieten dak Landlust
Idyllisch rietgedekt vakwerkhuis uit 1850 op een afgelegen locatie met grote tuin nabij de Oostzee.
Duurzaam
Vakantiehuis Hartwig/incl. bijkomende kosten
Bij ons staat VRIENDELIJKHEID centraal - Jullie Verwöhn-Fehaus, 1.500 m² met strandstoel, gerookte vis...
Duurzaam
Huis Glammsee 10 direct aan het meer
Vakantiehuis met direct uitzicht op het meer in een klein vakantiepark, 50 m van het meer. Geschikt voor maximaal 5 personen, hond toegestaan. Roeiboot inbegrepen. Kano op aanvraag. Gratis WLAN-flat.
15% Last minute 04-07-2026 - 11-07-2026
5*****Huis Mijn kleine Zanzibar 1
Comfortabel 5***** vissershuis op 600 m² grondstuk, 2 slaapkamers, 2 badkamers, sauna, open haard, direct aan de Lagune van Szczecin. Zeer populair bij kinderen: het stapelbed Sansibar.
Huisje met rieten dak bij de Geltinger Birk
Rieten huisje aan de Geltinger Birk, liefdevol gerenoveerd met hoogwaardige inrichting, tuin met tuinvijver, saunahuisje, strand op nog geen 2 km.
Zeer duurzaam
Vakantieappartement met tuin voor 6 personen in rustige ligging, 800 m van het strand, 250 m van de Ostseefjord Schlei. Honden en kinderen van harte welkom!
15% Last minute