15.190 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie met hond in Mecklenburg-Vorpommern
Luxe en zeer rustig gelegen vakantiewoning direct aan de stads-haven van Rostock, ca. 50 meter tot aan de havenpier met veel winkelmogelijkheden en een tramhalte.
Huis met rieten dak direct aan zee
Dünenresidenz in Karlshagen: Ontspannen in een nieuw rietgedekt huis met veel ruimte!
Duurzaam
Vakantiewoning Ostseelicht Barendorf
In prachtige natuur, dicht bij het strand, aan het fietspad van de Oostzee, zwembad, sauna, grote tuin, WiFi, Smart TV. In de buurt van Travemünde
Duurzaam
Vakantiedorp, ca. 400m van het strand
rustig appartement met terras, incl. wellnessaanbod, bakkerij
Appartement "Wind" in de ELEMENTEN aan zee
De ELEMENTEN - 200m naar de Oostzee! Modern en op een droomlocatie.
-15% Korting 19-11-2025 - 31-12-2025
Droomhuis op een droomlocatie direct aan de Schlei Oostzee fjord met een groot, volledig omheind perceel. Gezinnen, kinderen en honden zijn welkom!
65 m² appartement op de 1e verdieping met 15 m² balkon op het zuidwesten.
Huis met rieten dak type B - 3 slaapkamers
Huis met rieten dak met 3 slaapkamers voor maximaal 6 personen. Open haard en sauna in het huis.
Vakantiehuis in Juliusruh, Breege-Juliusruh, 80 m², voor maximaal 4 personen, 3 kamers.
Rieten vakantiehuis nieuw gebouwd in 2019: stijlvol, modern, chique en rustig gelegen - voor 6 personen die van iets bijzonders houden - met prachtige tuin, op slechts 500m van twee stranden.
Vakantiewoning complex Kagar meer
Kleine vakantieplaats bij het Rheinsberg-Mecklenburgse merengebied Gezellige vakantiewoning met terras, midden in het bos, omgeven door verschillende meren, honden toegestaan, WLAN, kano, barbecue
Vakantiehuis met volledig omheinde tuin, overdekt terras en balkon, sauna, 2 open haarden. 2 min lopen naar de Schlei en 10 min naar het strand
Huis op het dak, ca. 80 m², 4 slaapplaatsen, eventueel 1 kinderbed, begane grond, 1e verdieping, zonneterras met ligstoelen, kleine weide, struiken aan beide zijden, niet omheind
Ruim vakantiehuis voor 2 - 7 personen met sauna en open haard, voor alle seizoenen, 700 m naar de Geltinger Baai, omheinde tuin. Tot 4 honden zijn welkom!
Vrijstaand luxe huis in een klasse apart met outdoor whirlpool, sauna, gashaard en uitzicht op het meer. Huisdieren zijn welkom. De villa aan het meer heeft een groot hart voor kinderen !!!
Bijzonder duurzaam
Mooi omheind vakantiehuis met gedeeltelijk zeezicht, grote tuin en fietsenstalling. Gratis wifi en strandstoel beschikbaar. Honden zijn welkom.
Mooie en exclusieve halfvrijstaande woning onder riet met tuin. Voor 8 personen + 1 peuter, sauna, houtkachel, terras, WiFi, kitchenette, elektrisch laadstation, 2 parkeerplaatsen
-26% Korting 23-11-2025 - 23-12-2025
Bijzonder duurzaam
...in 2 minuten op het strand. Welkom in onze gezellige vakantiewoning.
tot -10% Korting 13-12-2025 - 19-12-2025
Vakantiestacaravan voor twee volwassenen met maximaal drie kinderen of 4 volwassenen aan de Oostzeekamp Lübeck Bay. Data beschikbaar op korte termijn en tijdens de zomervakantie!!!
FH "Strandräuber", hek, open haard, 5 personen, dichtbij het strand, 2 fietsen, W-LAN
Duurzaam
Vakantieappartement Gezinsvakantie Steinbergkirche
Duurzaam
U kunt een vrijstaande, ruime rietgedekte woning in Sylt-stijl verwachten op een rustige locatie met veel aandacht voor detail en een gevoel van exclusiviteit.
Gezellige vakantiewoning voor 3 personen met aparte ingang, panoramisch uitzicht op de Boddenkust, het eiland Werder en de Oostzee, ruim balkon, 100 m naar het water.
-10% Korting 20-12-2025 - 27-12-2025
Beach Idyll in Göhren/ a. Rügen
Luxe appartement voor 4 personen met eigen sauna, open haard, 2 slaapkamers, 2 badkamers, ligbad, W-LAN, 2 parkeerplaatsen, incl. linnenpakketten en opgemaakte bedden 1 hond op aanvraag
Bijzonder duurzaam