1.429 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie met hond in Saksen-Anhalt
AltesRathaus Wildemann Vakantiehuis
Gloednieuwe topklasse 4 sterren combi flat voor 7 tot 10 -204m2- 6 slaapkamers, 2x design keuken, 2x living & badkamers, boxspring bedden, gratis 100Mb wifi, flatscreen tv's
Duurzaam
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Ilsenburg
Vakantiehuis bij het bos, in het Harz gebergte, ideaal voor families en groepen tot 12 personen, startpunt voor wandelingen en vakanties
Zeer duurzaam
5-Sterren Premiumfewo | Köhnke 1
5-sterren droomappartement - licht en centraal gelegen in Hahnenklee! 54 lichte m², grote woon/eetkamer, slaapkamer met tweepersoonsbed, moderne doucheruimte, moderne ingerichte keuken, balkon!
Bijzonder duurzaam
Vakantiehuis "Kleine Heks" Stolberg
Vakantiehuis "Kleine Hexe" (kleine heks) in het schilderachtige Stolberg in het Harz gebergte (zuidelijke Harz) Gerenoveerd rustiek huisje om te ontspannen, centraal en rustig gelegen in het dorp. Kasteelzicht inbegrepen.
Duurzaam
Seehaus Arielle aan het Geiseltal
Meerhuis direct aan het water voor max. 5 personen. Met steiger en terras aan het meer. Comfortabel vrijstaand huis met vloerverwarming, vloerkoeling, koelplafonds, honden welkom.
Zeer duurzaam
Nieuw vanaf juni 2024 in Buntenbock: 'die ausspanne' - breng een bijzondere vakantie door in een natuurlijk boomstam blokhuis in de Oberharz.
Bijzonder duurzaam
Midden in het groen en direct aan de Selke wacht u een fris gerenoveerde vakantiewoning.
Vakantiewoning 'Uhlenhorst' - uw woonplaats voor een geslaagde vakantie.
Zeer duurzaam
Halfvrijstaande vakantiewoning met 2 badkamers, WLAN - stijlvol ingericht, met plaats voor 6 personen op 2 verdiepingen. Terras op het zuiden, barbecue en vrij uitzicht op het platteland
Bergchalet - Wildemann 200 m² vrijstaand vakantiehuis voor 17 pers. met sauna, open haard, tafelvoetbal, terras, barbecuehaard, weide + barbecueplaats, speelhuisje en parkeerplaatsen voor de woning
3-sterren Premiumfewo | Köhnke 4
NIEUW! Pas gerenoveerd in het voorjaar van 2022! 42 lichte m², woon/slaapkamer, eethoek, doucheruimte/toilet, ingerichte keuken, balkon, parkeerplaats
Bijzonder duurzaam
Nieuwbouw vakantiewoning met open haard, 2 badkamers - stijlvol ingericht, met plaats voor 6 personen op 2 verdiepingen. Terras met uitzicht op het zuiden en barbecue, eigen parkeerplaats
Waldsee Heksenhuis met open haard
Slechts 200 m van de Waldsee, gezellige vakantiewoning in moderne chaletstijl! Met open haard, wifi en veel aandacht voor detail!
Vakantiehuis in de Harz, hoogwaardig ingericht, direct aan de Selke-Talbahn
Gloednieuwe topklasse vakantiewoning voor maximaal 6 personen (107m2) met 3 slaapkamers, design keuken, living & badkamer, boxspring bedden, gratis 100Mb wifi, 3 flatscreen TV's
Vakantiehuizen Am Waldschlößchen
Gezellige vakantiehuizen in Lautenthal, omringd door dichte bossen en glooiende heuvels. De huizen bieden een prachtig uitzicht op de Harz bergen en zijn gelegen in een rustige omgeving.
NIEUW: Stijlvolle design vakantiewoning in alpine stijl met hoog wooncomfort, groot balkon op het zuiden en fantastisch panoramisch uitzicht over Braunlage op centrale, rustige locatie in de heuvels.
Nieuwbouw vakantiewoning met open haard, 2 badkamers & Thermomix - stijlvol ingericht, met ruimte voor 6 personen op 2 verdiepingen. Terras met zuidelijke ligging en barbecue, privé parkeerplaats
In het kleine dorpje Straßberg, aan de rand van het dorp, midden in de natuur, op een bosperceel, vindt u onze vakantiewoning. Dit is geschikt voor maximaal 4 personen.
Duurzaam
Eldorstal Vakantiewoning Eckertal
Ben je op zoek naar iets speciaals? Hier kan de ziel ademen. De vakantiewoning Eldorstal is ca. 110 m² groot en ligt direct aan het bos in de mooie en rustige wijk Eckertal.
Zeer duurzaam
Het vakantiehuis Villa Familienglück ligt in de Oberharz aan de rand van Altenau, omheind terrein, direct aan de Oker met een eigen toegang, omgeven door bos, beken en vijvers.
Vakantiewoning 'Waldfee' - Aankomen en ontspannen
Duurzaam
HARZER - VAKANTIEHUIS 55 - BLUEBIRD
Ons vakantiehuis in het vakantiedorp Blauvogel ligt dicht bij de bosrand en is het ideale uitgangspunt om de natuur en cultuur van de Harz te ontdekken.
Vakantiehuis in het natuurpark Fläming, rustig gelegen, te midden van de cultuursteden Bauhausstadt Dessau, Lutherstadt Wittenberg en Katharinastadt Zerbst
Nieuwbouw vakantiewoning met open haard, 2 badkamers - stijlvol ingericht, met plaats voor 6 personen op 2 verdiepingen. Terras met uitzicht op het zuiden en barbecue, eigen parkeerplaats