1.233 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie met hond in de Harz
Klein landhuis in "Klein Tirol" met gezellige open haard en 3 balkons
HARZER - VAKANTIEHUIS 55 - BLUEBIRD
Ons vakantiehuis in het vakantiedorp Blauvogel ligt dicht bij de bosrand en is het ideale uitgangspunt om de natuur en cultuur van de Harz te ontdekken.
Chalet Hahnenklee, sauna, open haard ..
5-sterren massief hout met sauna, open haard, terras, barbecue, bergzicht, hondvriendelijk, direct aan het bos, oplaadpunt voor elektrische auto's, fietsenstalling
Zeer duurzaam
3-sterren comfort appartement | Köhnke 6
3-sterren droomappartement - licht en centraal gelegen in Hahnenklee! 34 lichte m², woon/slaapkamer, eethoek, doucheruimte/toilet, open ingerichte keuken, serre/balkon
Bijzonder duurzaam
Bergchalet - Wildemann 200 m² vrijstaand vakantiehuis voor 17 pers. met sauna, open haard, tafelvoetbal, terras, barbecuehaard, weide + barbecueplaats, speelhuisje en parkeerplaatsen voor de woning
Onze lichte en vrolijke vakantiewoning biedt alles om u thuis te laten voelen tijdens uw verblijf in het bewogen Harzgebergte We kijken uit naar uw boeking.
Zeer duurzaam
Energiezuinig huis, warmtepomp, driedubbele beglazing, eigen badton, whirlpool en sauna mogen ook na 01.09.2022 gebruikt worden i.v.m. PV installatie, barbecue kota, wifi, speeltuin
Bijzonder duurzaam
9% Last minute
Vakantiewoning ❤Gaby en Peter❤
Centraal, maar toch rustig gelegen 2-kamer appartement in het hart van Braunlage! 1-3 personen (2 pers. slaapkamer / 2 pers. slaapbank woonkamer) Modern en zeer gezellig ingericht!
Midden in het groen en direct aan de Selke wacht u een fris gerenoveerde vakantiewoning.
Het kleine maar leuke 1 kamer appartement met extra keuken ligt in het hart van Hahnenklee met uitzicht op de Bocksberg.
Eldorstal Vakantiewoning Eckertal
Ben je op zoek naar iets speciaals? Hier kan de ziel ademen. De vakantiewoning Eldorstal is ca. 110 m² groot en ligt direct aan het bos in de mooie en rustige wijk Eckertal.
Zeer duurzaam
Vakantiehuizen Am Waldschlößchen
Gezellige vakantiehuizen in Lautenthal, omringd door dichte bossen en glooiende heuvels. De huizen bieden een prachtig uitzicht op de Harz bergen en zijn gelegen in een rustige omgeving.
Halfvrijstaande vakantiewoning met 2 badkamers, WLAN - stijlvol ingericht, met plaats voor 6 personen op 2 verdiepingen. Terras op het zuiden, barbecue en vrij uitzicht op het platteland
NIEUW: Stijlvolle en volledig gerenoveerde vakantiewoning met hoog wooncomfort, groot balkon op het zuiden en fantastisch panoramisch uitzicht over Braunlage op een centrale, rustige locatie in de heuvels.
Familienest Altenau in de Harz: Appartement met familiebed 2,40 x 2,00 m in Altenau, 55 m², 3 kamers, voor 4-5 personen.
Feha Sequoia, Hahnenklee, WLAN
79 - 99 m², 1-3 slaapkamers; volledig ingerichte keuken met eethoek, vaatwasser, elektrisch fornuis & oven; badkamer met douche & bad, gastentoilet, wasmachine, WLAN, tuin, centraal, zonder verkeerslawaai
Zeer duurzaam
NIEUW: Stijlvolle design vakantiewoning in alpine stijl met hoog wooncomfort, groot balkon op het zuiden en fantastisch panoramisch uitzicht over Braunlage op centrale, rustige locatie in de heuvels.
Wij verhuren onze liefdevol ingerichte vakantiewoning.
Nieuwbouw vakantiewoning met open haard, 2 badkamers - stijlvol ingericht, met plaats voor 6 personen op 2 verdiepingen. Terras met uitzicht op het zuiden en barbecue, eigen parkeerplaats
In het kleine dorpje Straßberg, aan de rand van het dorp, midden in de natuur, op een bosperceel, vindt u onze vakantiewoning. Dit is geschikt voor maximaal 4 personen.
Duurzaam
Nieuwbouw vakantiewoning met open haard, 2 badkamers & Thermomix - stijlvol ingericht, met ruimte voor 6 personen op 2 verdiepingen. Terras met zuidelijke ligging en barbecue, privé parkeerplaats
Waldsee Heksenhuis met open haard
Slechts 200 m van de Waldsee, gezellige vakantiewoning in moderne chaletstijl! Met open haard, wifi en veel aandacht voor detail!
Groepshuis voor maximaal 30 personen in de Harz
Huis aan de Tannenweg. Groot groepshuis voor maximaal 30 personen op ca. 440 m² met 9 slaapkamers, 6 badkamers DU/WC, 1 gastentoilet, 1 keuken met eetkamer, 2 serres/eetkamers
3-sterren Premiumfewo | Köhnke 4
NIEUW! Pas gerenoveerd in het voorjaar van 2022! 42 lichte m², woon/slaapkamer, eethoek, doucheruimte/toilet, ingerichte keuken, balkon, parkeerplaats
Bijzonder duurzaam
5-Sterren Premiumfewo | Köhnke 1
5-sterren droomappartement - licht en centraal gelegen in Hahnenklee! 54 lichte m², grote woon/eetkamer, slaapkamer met tweepersoonsbed, moderne doucheruimte, moderne ingerichte keuken, balkon!
Bijzonder duurzaam