19 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie met hond in Wendland
een plek om je goed te voelen, ongeacht het weer of het seizoen, een vakantiebestemming voor het hele gezin of ook met z’n tweeën en gewoon even lekker ontspannen
Zeer duurzaam
Kleine blokhut met veranda aan de rand van het dorp op een terrein dat direct grenst aan veld en bos. Omheind ca. 450 m² met struiken, bomen, gazon, varens etc.
Duurzaam
Vakantie op de boerderij Onze smaakvol ingerichte vakwerk vakantiewoning vormt een rondhuis aan de rand van Marleben op een rustig natuurperceel met 4 andere.
Een gezellig ingericht vakantiehuis in Deense stijl. Het open karakter van de keuken, eethoek en woonkamer draagt bij aan de gezelligheid. Bosrijke omgeving, 5 min. naar het meer.
Nieuw vakantiehuis tot 10 personen in het idyllische Wendland (Groß Wittfeitzen) - vakantie met familie en huisdieren
Min Kate in Katemin (Elbe) Wendland
Wij bieden een blokhut (55 m² met open haard, serre, houten terrassen) op een volledig omheind perceel van 900 m². Ideaal voor 2 personen, met of zonder hond.
Zeer duurzaam
Ruim vakantiehuis Kukate in Waddeweitz, met 170m² woonoppervlakte, een grote woonkeuken (40m²), 6 slaapkamers, 2 badkamers en plaats voor 11 personen (waarvan 2 kinderen).
Mod. Vakantiewoning in Hitzacker/Elbe, Elbtalaue, Wendland,