146 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie met hond in Mecklenburg Zwitserland
Vakantie tussen de Oostzee en het Mecklenburgse merengebied
Vakantiehuis F. Winkler NIEUW McPom
Vakantiehuis "F. Winkler": Bouwjaar 2018. Rustige ligging. 80m² woonoppervlak 400m² eigen grond.
Vakantiehuis Bungalow Seedorf am See
Chalet-Bungalow Seedorf aan het strand van het meer van Malchin
Bungalow Seedorf 8 am Malchiner See
Nieuw gebouwde bungalow in Seedorf direct aan het grote strand van het Malchiner Meer.
Vakantiehuis Bungalow Seedorf am See
Bungalow met boot op 150 m van het strand bij het meer van Malchin
Vakantiehuis 37 in Seedorf am See
Vakantiehuis - blokhut aan het Malchinmeer in het natuurpark Mecklenburgs Zwitserland en het Kummerowmeer - Mecklenburgs Merengebied
Bungalow Seedorf 9 Malchiner See
Bungalow Seedorf 9 aan het Malchiner Meer: 30 m², 2 kamers, voor maximaal 4 personen in Basedow OT Seedorf.
Vakantiehuis H. Winkler 400m² McPom
Comfortabel vakantiehuis bouwjaar 2014 in rustige, zeer mooie ligging 38m² woonoppervlakte. Alleenstaand perceel.
Ferienhaus Seeblick am Kummerower See
Vakantiehuis Seeblick aan het Kummerowermeer in Verchen, 42 m² woonoppervlak, max. 2 personen, 2 kamers.
Vakantiehuis Paalwoningen aan het meer
Midden in de natuur, omringd door weide en bos, staan onze rustieke paalwoningen enigszins apart op de Seedorf-camping.
Vakantiehuis Bungalow Seedorf am See
Chalet-bungalow met boot op 150 m van het strand aan het meer van Malchin
Bungalow Seedorf 6 aan het meer van Malchin
Nieuwe vakantiebungalow aan het Malchinmeer midden in het natuurpark Mecklenburg Zwitserland. Het huis ligt op 30m van het bos en 250m van de badzone.
Parterre: (ingang, open keuken(waterkoker, fornuis(4 kookplaten), koffiezetapparaat, oven, koelkast(+ vriesvak)), woon/eetkamer(TV(flatscreen), eettafel(4 personen)