10 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie met hond in Kuchelmiß
Accommodaties in de buurt van Kuchelmiß
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
La Dersentina Gutsh. Dersentin
Gutshaus / Kasteel voor feesten, verjaardagen, evenementen & overnachting voor maximaal 80 personen
Bijzonder duurzaam
Absoluut rustig gelegen vakantiehuis met aangrenzend terrein aan het meer. Grote leefruimte, grote tuin op het zuiden. Ideaal voor rustzoekers, gezinnen en vissers.
Zeer duurzaam
Zweeds huis in de vakantie-idylle
Idyllisch vakantiehuis in Zweedse stijl direct aan het Krakauer meer in een kleine vakantiehuisnederzetting met strand, zwem- en vaarsteiger.
Ferienbungalow Seeblick mit Boot
Vakantie-idylle met uitzicht op het meer, boot & SUP, groot perceel, honden welkom, beddengoed inbegrepen!
Duurzaam
Vakantiehuis voor 2-4 personen, gezinsvriendelijk, rustig gelegen aan de rand van het dorp , verharde oprit; garage; parkeerplaats voor auto; huisdieren alleen op aanvraag; minimum verblijf 1 week
Vakantiehuis aan het meer Klein Upahl
Gezellige bungalow direct aan het Malchinermeer in Dahmen
Gezellig appartement met terras en tuin, op slechts 200m van het meer
Vakantiehuis aan de rand van het Mecklenburgse merengebied
Gezellig vakantiehuis met WLAN voor maximaal 5 personen met omheind perceel ideaal voor vakantiegangers met hond
Het lichte en prachtig gerenoveerde "Haus an der Mildenitz" met een grote tuin ligt in een klein dorp aan de westelijke rand van het Mecklenburgse merengebied.
Zeer duurzaam
Vakantiehuis in Seedorf direct aan het meer van Malchin