654 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie met hond in Rijnland-Palts
kindvriendelijk, gelijkvloers appartement aan de rand van het dorp bij het bos Groenzone, speeltuin 3 slaapkamers
Zeer duurzaam
Bernkastel Moezel/Kasteelzicht-Fewos
8 vakantiewoningen met balkon of terras met prachtig uitzicht op het kasteel ('s avonds verlicht) voor 2 tot 8 personen
Duurzaam
Mooie vakantiewoning in het hart van de Eifel bij de Nürburgring
Vakantiehuis met prachtig uitzicht, omheinde tuin met Finse buitensauna (vanaf april), wellnesshut met infraroodsauna en pelletkachel. In de woonkamer is een open haard.
Top en nieuw ingericht landhuis tussen bos en meer in de prachtige zuidelijke Eifel. Ontspanning tussen bos en meer. Veel vaste gasten spreken voor zich.
Gezellig vakantiehuis aan de oever van de Riedener Waldsee in de vulkaanregio Laacher See, 2 slaapkamers, wellness & ontspanning in de infrarood warmtecabine, pelletkachel
Duurzaam
Vakantiehuis Feinen /Sauna + Tuin
Verzorgd landhuis (120 m²) met sauna op een groot en volledig omheind perceel/tuin in idyllische ligging met prachtig uitzicht.
Duurzaam
Canadese blokhutten met uitzicht op het meer en het nationale park 5*****-sterren vakantiehuis
Zeer duurzaam
INCLUSIEF: linnengoedpakket | WiFi | verwarming | elektriciteit | water - MAX 18 personen + 2 baby's | petanquebaan | open haard | bar | pizzaoven & barbecue | vuurplaats
Haus Leoni in Rieden: 95 m², 3 kamers, plaats voor 5 personen – uw perfecte vakantiehuis!
Wilde en romantische Noord-Eifel: Het hele jaar door nodigt het feel-good huis u uit om te genieten en te ontspannen in het prachtige landschap, bij het knisperende vuur in de open haard, en in de Finse sauna
Duurzaam
Boshuisje in de Eifel met wintertuin,
Vakantiehuis in het vakantiedorp Freilingen bij Blankenheim - romantische wintertuin - Terras met privacyscherm - volledig omgeven door een haag huisdiervriendelijk - nieuwe badkamer
Bijzonder duurzaam
Gezellig en liefdevol ingericht vakantiehuis voor alleengebruik. Honden welkom!
Het vakantiehuis Alfbachtal ligt op een idyllische, afgelegen locatie midden in de prachtige natuur in het hart van de Eifel en nodigt uit tot wandelen, fietsen en ontspannen. Natuurbeleving gegarandeerd!
Ferienhaus Helmut in Leinsweiler: 80 m², 3 kamers, plaats voor 4 personen – Uw vakantie in de Pfalz!
Zeer duurzaam
Stijlvol gerenoveerde en rustieke boerderij uit 1833. Goed voelen en ontspannen voor 8 personen op 155m² + tuin en open haard.
Duurzaam
Rustig gelegen, comfortabele vakantiewoning voor 2 - 4 personen ingedeeld met 3 sterren bij de bierstad Bitburg. Annemie Pint, Zur Huf 18, 54636 Bickendorf
Haus Windrose in Winden Gezellig en vrijstaand vakantiehuis in prachtige natuur, ruim, gezinsvriendelijk en rustig gelegen. Voor 4 personen.
Ons gezellige boshuis met tuinsauna biedt u de nodige rust voor een ontspannende, natuurgerichte vakantie in de Eifel. Kom aan, haal diep adem, voel je goed...
2 Vakantiehuizen Am Baybachtal
Twee vrijstaande vakantiehuizen in mediterrane sfeer Huis Mia/blauw volgens boekingskalender en Huis Casa/rood Data op aanvraag
Drempelvrij vakantieappartement (150 m²) voor 6 personen, verscholen in het groen van de regio Eifel
Ons huis is idyllisch gelegen met een grote tuin in Eifelstijl. De vakantiewoning heeft een eigen ingang, een klein terras en een "creatieve tuin"
Wildnishaus Nationaalpark Eifel
INCLUSIEF | bioscoop | kegelbaan | WIFI | tot 20 Personen | kachel | bar | ingerichte keuken | kinderspeelhoek | elektra | water | verwarming | ligging in kuurpark van Heimbach.
Zeer duurzaam
Vakantiewoning I, Eifelurlaub Ulmen
lichte moderne vakantiewoning in Ulmen , 2-4 personen, 75m², eigen ingang, 2 slaapkamers, overdekt balkon, nieuwe kitchenette, vaatwasser, gastentuin, tussen Daun + Cochem-Mosel
Duurzaam
Droomvilla Vajuma: Whirlpool, Sauna
De luxueus ingerichte villa bevindt zich aan de rand van het Nationaal Park Eifel met een groot perceel met sauna, open haard en jacuzzi in een rustig dorp. Geen feesten!!!
Duurzaam
10% Vroeg 05-09-2026 - 10-09-2026