408 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie met hond in Rijnland-Palts
Rustig, gezellig en modern appartement, goed uitgerust, aparte locatie op de begane grond, ca. 45 m² terrassen met een indrukwekkend uitzicht op de Moezel en de steile wijngaarden
Duurzaam
Traubenhof vakantiehuis gr. "Nr.
Onze Traubenhof met het grote vakantiehuis "Nr. 34a" ligt in het idyllische dorpje Antweiler en biedt plaats aan maximaal 13 personen + kleine kinderen.
Zeer duurzaam
Wildnishaus Nationaalpark Eifel
INCLUSIEF | bioscoop | kegelbaan | WIFI | tot 20 Personen | kachel | bar | ingerichte keuken | kinderspeelhoek | elektra | water | verwarming | ligging in kuurpark van Heimbach.
Zeer duurzaam
Vakantiewoning Grandezza- Moselblick
Groot, modern ***appartement van 85 m², 3 aparte tweepersoonskamers op de 2e verdieping, kindvriendelijk ingericht, L-bank, ligstoel, grote tuin met buitenzitje en barbecue, Honden welkom!
5% Vroeg 13-06-2026 - 03-07-2026
Vakantiewoning II, Eifel vakantie Ulmen
lichte, gelijkvloerse vakantiewoning Vulkaaneifel II, in Ulmen, tussen Daun + Moezel voor 2 pers., 2 kamers, (1 woonkamer + 1 slaapkamer) douche/WC met daglichtraam, gang, parkeerplaats, tuin
Duurzaam
Vakantiehuis Feinen /Sauna + Tuin
Verzorgd landhuis (120 m²) met sauna op een groot en volledig omheind perceel/tuin in idyllische ligging met prachtig uitzicht.
Duurzaam
Ons huis is idyllisch gelegen met een grote tuin in Eifelstijl. De vakantiewoning heeft een eigen ingang, een klein terras en een "creatieve tuin"
Stijlvol gerenoveerde en rustieke boerderij uit 1833. Goed voelen en ontspannen voor 8 personen op 155m² + tuin en open haard.
Duurzaam
Welkom in ons huis! kindvriendelijk, gelijkvloers appartement voor licht gehandicapten, aan de rand van de stad, grote tuin, panoramisch uitzicht, speeltuin 3 slaapkamers, 2-4 volwassenen en 1-2 kleine kinderen
Zeer duurzaam
Vakantiewoning Merelnest *** (dtv)
Onze gezellige en modern ingerichte niet-roken terrasflat in Schwanheim, aan het einde van een doodlopende straat, ligt direct aan de rand van het bos. We hebben gerenoveerd in februari 2020!
Duurzaam
Top en nieuw ingericht landhuis tussen bos en meer in de prachtige zuidelijke Eifel. Ontspanning tussen bos en meer. Veel vaste gasten spreken voor zich.
Vakantiehuis om je goed te voelen
Rustig gelegen ruime hoeve met 2 woonhuizen en grote tuin in de directe omgeving van het openluchtmuseum Kommern. Wandelpaden direct voor de deur.
Vakantiewoning "Am Vulkan" begane grond
Geniet van uw verblijf in de Vulkaaneifel midden in de idyllische natuur, omgeven door bossen en weilanden. Pure rust in een comfortabel ingerichte vakantiewoning op de begane grond.
Appartement Oasis Feinen , Wellness Oasis
Luxe vakantiewoning (103m²) in het hart van de Eifel. Tot uw beschikking: Tropic Room met whirlpool, sauna, stoombad-whirlpool, terras, volledig omheinde tuin
Duurzaam
Bernkastel Moezel/Kasteelzicht-Fewos
8 vakantiewoningen met balkon of terras met prachtig uitzicht op het kasteel ('s avonds verlicht) voor 2 tot 8 personen
Duurzaam
Haus Seeblick - Bitburg Reservoir
Comfortabel vakantiehuis op een rustige locatie met een geweldig uitzicht op het meer. Ideaal voor zowel ontspannende als actieve vakanties.
Een klein maar fijn vakantiehuis voor 2 personen op een privélocatie, centraal maar rustig gelegen, 2 verdiepingen, mooi balkon, buitenzitje met barbecuefaciliteiten, kelder, 1 parkeerplaats.
Duurzaam
Mooi vrijstaand vakantiehuis op een rustige locatie midden in de Vulkaaneifel met 4**** appartementen (57-150 m²) en biedt plaats aan maximaal 18 personen. Flats kunnen ook individueel worden geboekt.
Gezellig vakantiehuis aan de oever van de Riedener Waldsee in de vulkaanregio Laacher See, 2 slaapkamers, wellness & ontspanning in de infrarood warmtecabine, pelletkachel
Duurzaam
Het vakantiehuis Alfbachtal ligt op een idyllische, afgelegen locatie midden in de prachtige natuur in het hart van de Eifel en nodigt uit tot wandelen, fietsen en ontspannen. Natuurbeleving gegarandeerd!
Welkom in ons gezellige vakantiehuis "Das Seehaus", met Finse sauna en prachtig uitzicht op de Riedener Waldsee. Kom aan, haal diep adem, voel je goed...
Onze meerhut aan de Riedener Waldsee is klein maar fijn! Binnen - bad, infrarood warmtecabine en gezellige bank Buiten - iglo sauna, ligstoelen en zitjes.
Het unieke vakantiehuis in de West-Palts met veel ruimte voor familie en sociale bijeenkomsten.
Mooie vakantiewoning in het hart van de Eifel bij de Nürburgring
Vakantiewoning I, Eifelurlaub Ulmen
lichte moderne vakantiewoning in Ulmen , 2-4 personen, 75m², eigen ingang, 2 slaapkamers, overdekt balkon, nieuwe kitchenette, vaatwasser, gastentuin, tussen Daun + Cochem-Mosel
Duurzaam