941 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie met hond in Hessen
Vakantiehuis Wildbeere in Brilon: 75 m², 2 kamers, plaats voor 3 personen – uw vakantie begint hier!
Nordmanns rustieke vakantiehuis
Idyllisch gelegen vakantiehuis aan de rand van de Vogelsberg. Midden in het groen, met uitzicht op het dorp Ruppertsburg en de omliggende heuvels, is dit een heerlijke plek om te ontspannen.
Twee gezellig ingerichte vakantiewoningen met groot perceel 60m² tot 3 pers. (hond toegestaan) 90m² tot 6
Bijzonder duurzaam
Huis Robinson, Rookvrij huis 62 m², keuken, woonkamer, slaapkamer, kinderkamer ( incl. stapelbed ) badkamer met douche
Vakantieappartement Gezinsvakantie Holzminden
5*****sterren vakantiewoning met open haard, eigen wellnessruimte, sauna, stoomdouche, massagestoel en whirlpool. Honden zijn gratis van harte welkom!
Vakantiehuis aan de Sorpesee in Sundern-Amecke biedt ruimte aan 4 personen, ca. 110m² woonoppervlakte. Het grote terrein is volledig omheind.
Zeer duurzaam
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Wanfried
Geniet van je time-out van het dagelijks leven in de Elfengarten. Dompel jezelf onder in een stukje plezier en tevredenheid voor je ziel.
Comfortabel vakantiehuis met wintertuin en prachtig uitzicht
Zeer duurzaam
Vrijstaand eengezinswoning met eigen parkeerplaats direct bij het huis voor exclusief gebruik door de gasten. Rustig en centraal gelegen. Geschikt voor 1-5 personen en 1 klein kind,
Duurzaam
Comfort-vakantiehuis direct aan de Twistesee met infraroodsauna - de uitrusting maakt het verschil!
BlueberryHill groepshuis met bioscoop
540 m² groepshuis, plaats voor 29 gasten, 13 slaapkamers, 14 badkamers - ideaal voor groepen en teams!
Zeer duurzaam
10% Actie 28-11-2026 - 23-12-2026
FewoZentrale Willingen: Prachtige vakantiewoning verdeeld over twee woonlagen met open haard en tuin, direct aan de Diemel in Usseln.
Op de benedenverdieping ligt de 114 m² grote vakantiewoning met een prachtig uitzicht op het meer. Het huis ligt midden in het bos, direkt aan de Glörtalsperre. Honden welkom!
Familie- en hondvriendelijk vakantiehuis "Hüttenzauber" (tuin omheind) - direct in het Nationaal Park Kellerwald, aan de Kellerwalduhr bij Edersee - vanaf september voor 4 personen
Zeer duurzaam