2.348 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie met hond in Beieren
Vakantiehuis aan het meer in Beieren, 200 m van het meer, hondenstrand en eigen tuin, skivakantie, natuurvakantie
Vakantiehuis gelegen in het kerkdorp Hallerstein aan de rand van het Fichtelgebergte
Ideaal met honden: Vakantiehuis met omheinde tuin voor alleengebruik, rustig gelegen aan de rand van het dorp op een zonnige zuidhelling. Comfortabele uitrusting met vaatwasser, WLAN
Gezellig chalet in het hart van het Beierse Woud met terras en tuin voor exclusief gebruik Ideaal voor koppels, familie, wandelaars, bosfluisteraars, kenners of sporters
7% Last minute 17-10-2026 - 03-11-2026
Privé vakantiehuis. Omheinde tuin en eigen parkeerplaats. Servicekosten, eindschoonmaak en Wi-Fi inbegrepen. Bijzondere flair door open constructie tot aan het dak. Gelegen aan de rand.
Inclusief: Stroom, water, eindschoonmaak, beddengoed, handdoeken, kinderstoel, babybedje, parkeerplaats voor de auto.
eco-appartement in landhuis Hübner
Öko-vakantiewoning met terras in het groen en natuurtuin om te ontspannen. Met laadstation voor elektrische auto's.
appartement van 60 m² op de bovenste verdieping in het vakantiedorp Adalbert Stifter in Hauzenberg-Raßreuth, op de zuidhelling, Buitenzwembad, zwembad en sauna kunnen gratis worden gebruikt
Bij ons vindt u rust en ontspanning
Vakantiewoning in Beierse Allgäu
Midden in Duitsland - Historisch jachthuis met sauna in wandelparadijs Rhön
Vakantiewoning "Gipfelglück" met prachtig uitzicht op de bergen, rustig, honden welkom - opening 17.05.
Vakantie in de Chiemgau: Verblijf in de Rupertiwinkl - Appartement Teisenbergblick.
15% Last minute 12-10-2026 - 11-11-2026
Ferienhof Landhaus Guglhupf in St. Oswald: 90 m², 2 kamers, plaats voor maximaal 5 personen.
Gezellige 55 m²-vakantiewoning in Mittenwald voor 2-4 personen – met natuurhouten meubels, wollen tapijten, woonkeuken, terras en bergzicht op een rustige locatie nabij de Isar.
Hackl's Vakantiehuis Sonnenwald
Modern ingerichte FH met wintertuin en ver uitzicht, een terras van 100 m² en een omheinde weide van ca. 600 m² (gaas, 1 m hoog). Honden zijn welkom. Alle gebruik
Vakantiehuis - LIVI - Nieuw - in Zandt!
nieuw! Verwarming, water, elektriciteit, afval, DSL incl.!!!HET VAKANTIEHUIS "LIVI" ** NU GELUKT in NIEUW LICHT ** Nieuwe keuken, vaatwasser, wasmachine, WLAN en Jura ENA 7!
Een ander soort vakantie in een rustieke blokhut van massief hout
Whirlpool, uitzicht op de bergen, oude bomen betoveren, rustig, boven de daken van de historische oude stad. Kelder 2 slaapkamers, 1 badkamer
Prachtig gelegen landhuis met vele voorzieningen voor uw mooiste dagen van het jaar. Droomachtige wintertuin, gezellige sauna, leesraam en nog veel meer wachten op u
Het in 2023 gerenoveerde vakantiehuis ligt vlakbij het Beierse Woud en de Donau, aan de rand van het dorp. Het huis kan ook in zijn geheel worden geboekt (appartementen Milan en Beppo).
Welkom in het vakantiehuis "Seewiese" in Nagel am See. Het idyllische huis met dak ligt in een kleine vakantiehuis nederzetting in de eerste rij, direct aan het meer (20m).
Ons vakantiehuis ligt in Brotjacklriegel (1013 m) in het prachtige Beierse Woud. Het pas gerenoveerde vakantiehuis is de perfecte accommodatie in elk seizoen!