2.078 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie met hond in Beieren
Prachtig gelegen landhuis met vele voorzieningen voor uw mooiste dagen van het jaar. Droomachtige wintertuin, gezellige sauna, leesraam en nog veel meer wachten op u
Vakantiehuis gelegen in het kerkdorp Hallerstein aan de rand van het Fichtelgebergte
Vrijstaand vakantiehuis tussen Fichtelgebergte en Frankenwald voor 2-3 personen
Duurzaam
Wat staat je te wachten? Een gezellig, volledig ingericht vakantiehuis voor het hele gezin, dat u helemaal alleen bewoont! helemaal alleen! Dus de welverdiende vakantie kan voor jou beginnen.
Zeer duurzaam
Vakantie in de Chiemgau: Verblijf in de Rupertiwinkl - Appartement Teisenbergblick.
15% Last minute 23-07-2026 - 22-08-2026
Vakantiewoning in Beierse Allgäu
Een ander soort vakantie in een rustieke blokhut van massief hout
Duurzaam
Whirlpool, uitzicht op de bergen, oude bomen betoveren, rustig, boven de daken van de historische oude stad. Kelder 2 slaapkamers, 1 badkamer
vakantiewoning "Gipfelluft" in Oberstdorf, 70 m², 2 kamers, max. 4 personen.
Vakantieappartement Gezinsvakantie Mittenwald
Duurzaam
U vindt uw vakantiewoning in Landhaus Jörg midden in de droomachtige natuur van de Allgäu. Ruime, gezellige appartementen wachten op u en uw gezin, met plezier ook met hond.
++++ All-Inclusive Appartement Bergzicht
****Fewo m. Infraroodsauna, open haard, landelijke keuken + balkon! Skipas, bergbanen, e-bikes & thermen gratis
Duurzaam
mijn website . holidayapartment.webador.de Een vakantiewoning midden in de natuur. Op de romantische weg.
Vakantiehuis in het Rottal met hond – idyllisch paalhuisje op biologische boerderij
10% Last minute 23-07-2026 - 06-08-2026
4 sterren vakantiehuis Natalie
Zeer mooi 4 sterren vakantiehuis (150 m²), terras op het zuiden, barbecue, geweldig uitzicht, moderne meubels, nieuwe keuken, 2 badkamers, open haard, WLAN, 2-6 personen
De gevelflat is ontworpen voor twee volwassenen en twee kinderen, heeft twee aparte slaapkamers, een badkamer met douche en WC, en een grote, lichte woon- en eetkamer met balkon.
Gezellige 55 m²-vakantiewoning in Mittenwald voor 2-4 personen – met natuurhouten meubels, wollen tapijten, woonkeuken, terras en bergzicht op een rustige locatie nabij de Isar.
Bijzonder duurzaam
Vakantiewoning 503 Haus Rachel
Welkom in onze vakantiewoning met balkon in het vakantiedorp Hauzenberg, zuidhelling, rustig gelegen aan de rand van het bos. Buitenzwembad, zwembad en sauna kunnen gratis worden gebruikt
Mooie, comfortabele bungalow met omheinde tuin en garage op idyllische locatie. Natuurparadijs, veel excursiebestemmingen, 10 min. rijden naar de Chiemsee.
Duurzaam
eco-appartement in landhuis Hübner
Öko-vakantiewoning met terras in het groen en natuurtuin om te ontspannen. Met laadstation voor elektrische auto's.
Bijzonder duurzaam
Liefdevol ingerichte vakantiewoning aan de voet van de Karwendel voor 2-3 personen
Huis Karwendelsonne - Appartement ELENA
Ferienwohnung Elena: Lichte, gezellige woning voor maximaal 3 personen. Twee balkons – ochtendszon en avondzon met bergzicht. Perfect voor stellen, vrienden & ontspannende uitjes.