2.115 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie met hond in Beieren
Vakantiehuis in het Rottal met hond – idyllisch paalhuisje op biologische boerderij
10% Last minute 05-08-2026 - 19-08-2026
Ferienhaus Chalet am Klosterring
Historisch vakantiehuis in Gotteszell voor maximaal 8 personen, 180 m², 3 badkamers, terras
Vakantiewoning in het Sonnenwald Fewo46
Met een prachtig ver uitzicht op 800 m boven de zeespiegel verwelkomen wij u in Brotjacklriegel, het oriëntatiepunt van het Sonnenwald, in het Beierse Woud, in ons appartement 46
Whirlpool, uitzicht op de bergen, oude bomen betoveren, rustig, boven de daken van de historische oude stad. Kelder 2 slaapkamers, 1 badkamer
Ons vakantiehuis ligt in Lichtenberg aan de Frankenwaldsee -Frankenwald, in Opper-Frankenland, Beieren, bij Hirschsprung, Bad Steben, Naila, Hof- Saale, Kronach, Bleilochtalsperre, Wallenfels
Zeer duurzaam
Prachtig gelegen landhuis met vele voorzieningen voor uw mooiste dagen van het jaar. Droomachtige wintertuin, gezellige sauna, leesraam en nog veel meer wachten op u
Vakantiewoning Liebelt in Mitgenfeld
Betaalbare, gezellige vakantiewoning voor 2-5 personen
Zeer duurzaam
Nationalparkhome - Waldhäuser ****
Het bijzondere vakantiehuis - midden in het Nationaal Park Beierse Woud! Rustig gelegen landhuis in het hoogst gelegen dorp van Neder-Beieren! Sauna, speeltuin, ... Vier sterren **** van DTV!
Anders dan de anderen! Een licht en ruim vakantiehuis met een grote tuin als perfecte plek voor vakanties, familiefeesten, ontmoetingen met vrienden en voor seminars.
Wat staat je te wachten? Een gezellig, volledig ingericht vakantiehuis dat u helemaal alleen bewoont! helemaal alleen! Dus de welverdiende vakantie kan voor u beginnen.
Zeer duurzaam
4 sterren vakantiehuis Natalie
Zeer mooi 4 sterren vakantiehuis (150 m²), terras op het zuiden, barbecue, geweldig uitzicht, moderne meubels, nieuwe keuken, 2 badkamers, open haard, WLAN, 2-6 personen
Vakantie in de Chiemgau: Verblijf in de Rupertiwinkl - Appartement Teisenbergblick.
15% Last minute 05-08-2026 - 04-09-2026
Welkom in het vakantiehuis " Annette " met een direct uitzicht op het meer.
Ons vakantiehuis ligt in Brotjacklriegel (1013 m) in het prachtige Beierse Woud. Het pas gerenoveerde vakantiehuis is de perfecte accommodatie in elk seizoen!
Zeer duurzaam
Vrijstaand vakantiehuis tussen Fichtelgebergte en Frankenwald voor 2-3 personen
Duurzaam
Vakantiewoning Lorenz b. Bad Aibling
Hoogwaardig ingericht 5-sterren DTV-appartement met vrij uitzicht op de Alpen, voor rustzoekers en natuurliefhebbers, honden welkom.
Bijzonder duurzaam
mijn website . holidayapartment.webador.de Een vakantiewoning midden in de natuur. Op de romantische weg.
Ferienwohnung Lorenz "Wendelsteinblick"
Privé vakantiehuis. Omheinde tuin en eigen parkeerplaats. Servicekosten, eindschoonmaak en Wi-Fi inbegrepen. Bijzondere flair door open constructie tot aan het dak. Gelegen aan de rand.
Bijzonder duurzaam
Vakantiewoning in de Bergschlössl App28
Met een prachtig uitzicht op de Wildbarren, rustig zonder doorgaand verkeer, op een droomlocatie, verwelkomen wij u in onze Appartement 28, in het mooie Oberaudorf, op de grens met Tirol.
Huis "FichtelOase" in Nagel: Vakantiehuis met 70 m² woonoppervlakte, 2 kamers en ruimte voor 4 personen.
++++ All-Inclusive Appartement Bergzicht
****Fewo m. Infraroodsauna, open haard, landelijke keuken + balkon! Skipas, bergbanen, e-bikes & thermen gratis
Duurzaam