431 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie met hond in het Beierse Woud
Hütte40 - Hutgevoel met comfort
Hutgevoel met privé whirlpool en sauna, houtkachel, vaatwasser, Wi-Fi en vloerverwarming. Omheind.
Vakantiewoning Waldblick Hauzenberg
Welkom in onze vakantiewoning Waldblick Hauzenberg met gezellig terras, rustig gelegen aan de rand van het bos. Zwembad, pool, sauna en speeltuin zijn beschikbaar voor onze gasten.
Vakantiewoning in het Sonnenwald Fewo46
Met een prachtig ver uitzicht op 800 m boven de zeespiegel verwelkomen wij u in Brotjacklriegel, het oriëntatiepunt van het Sonnenwald, in het Beierse Woud, in ons appartement 46
Hackl's Vakantiehuis Sonnenwald
Modern ingerichte FH met wintertuin en ver uitzicht, een terras van 100 m² en een omheinde weide van ca. 600 m² (gaas, 1 m hoog). Honden zijn welkom. Alle gebruik
Zeer duurzaam
Vakantiehuis - LIVI - Nieuw - in Zandt!
nieuw! Verwarming, water, elektriciteit, afval, DSL incl.!!!HET VAKANTIEHUIS "LIVI" ** NU GELUKT in NIEUW LICHT ** Nieuwe keuken, vaatwasser, wasmachine, WLAN en Jura ENA 7!
Het in 2023 gerenoveerde vakantiehuis ligt vlakbij het Beierse Woud en de Donau, aan de rand van het dorp. Het huis kan ook in zijn geheel worden geboekt (appartementen Milan en Beppo).
Zeer duurzaam
Privé vakantiehuis. Omheinde tuin en eigen parkeerplaats. Servicekosten, eindschoonmaak en Wi-Fi inbegrepen. Bijzondere flair door open constructie tot aan het dak. Gelegen aan de rand.
Bijzonder duurzaam
Ons vakantiehuis ligt in Brotjacklriegel (1013 m) in het prachtige Beierse Woud. Het pas gerenoveerde vakantiehuis is de perfecte accommodatie in elk seizoen!
Zeer duurzaam
Fantastische 4**** vakantiewoning met eigen zonneterras en een fantastisch uitzicht op het Beierse Woud. 2 - 5 personen, topuitrusting - huisdieren toegestaan
10% Actie 24-08-2026 - 31-08-2026
Hütte41 - Hutgevoel met comfort
Cottage gevoel met privé whirlpool en sauna, houtkachel, vaatwasser, Wi-Fi en vloerverwarming. Omheind.
Nationalparkhome - Waldhäuser ****
Het bijzondere vakantiehuis - midden in het Nationaal Park Beierse Woud! Rustig gelegen landhuis in het hoogst gelegen dorp van Neder-Beieren! Sauna, speeltuin, ... Vier sterren **** van DTV!
Vakantiewoning Fernblick *****
Het ruime appartement van 103m² ***** sterren. Zonnige zuidhelling met prachtig uitzicht in de verte aan de rand van het bos, omheinde tuin, open haard, WiFi, garage, vijver, hoogwaardige uitrusting!
Zeer duurzaam
Een ander soort vakantie in een rustieke blokhut van massief hout
Duurzaam
Prachtig gelegen landhuis met vele voorzieningen voor uw mooiste dagen van het jaar. Droomachtige wintertuin, gezellige sauna, leesraam en nog veel meer wachten op u
Vakantiewoning 503 Haus Rachel
Welkom in onze vakantiewoning met balkon in het vakantiedorp Hauzenberg, zuidhelling, rustig gelegen aan de rand van het bos. Buitenzwembad, zwembad en sauna kunnen gratis worden gebruikt
Ons vakantiehuis ligt in Brotjacklriegel (1013 m) in het prachtige Beierse Woud. Het pas gerenoveerde vakantiehuis is de perfecte accommodatie in elk seizoen!
Zeer duurzaam
eco-appartement in landhuis Hübner
Öko-vakantiewoning met terras in het groen en natuurtuin om te ontspannen. Met laadstation voor elektrische auto's.
Bijzonder duurzaam
appartement van 60 m² op de bovenste verdieping in het vakantiedorp Adalbert Stifter in Hauzenberg-Raßreuth, op de zuidhelling, Buitenzwembad, zwembad en sauna kunnen gratis worden gebruikt
Blokhutvakantie voor het hele gezin met hond in een klein vakantiedorp direct aan de rand van het bos - romantiek en rust midden in de natuur.
Vlak Inntal Fietspad Spa Driehoek
Moderne flat met aparte ingang. Douche/wc, volledig ingerichte kitchenette met magnetron, radio, satelliet-tv, gezellig zonneterras, zeer rustig gelegen.
Gezellig chalet in het hart van het Beierse Woud met terras en tuin voor exclusief gebruik Ideaal voor koppels, familie, wandelaars, bosfluisteraars, kenners of sporters
Zeer duurzaam
Ferienwohnung Waldkirchen | Penthouse
Vakantieappartement Beierse Woud – Luxe, rust & natuurgenot in Waldkirchen
Bijzonder duurzaam
Oude boswachterswoning - Buchenhain House
Natuur beleven - vakantiehuis (halfvrijstaand) - 2 slaapkamers - terras - prachtig uitzicht over duizendjarige bergbossen
Zeer duurzaam
Het zonnige en rustig gelegen vakantiehuis bevindt zich op een afgelegen locatie op een heuvel met uitzicht op het vakantieoord Klingenbrunn. Geschikt voor 2 tot 6 personen, met 3 slaapkamers.