Terug
Zoeken
Zoekopdracht
Gasten 2 gasten

Vakantiewoning Waldesruhe Hauzenberg

Vakantie in het Beierse Woud, Neder-Beieren, Passau, drielandenpunt

Max.  5   gasten
60m²  Woonoppervlakte
1 Slaapkamers
1  Badkamer
Max. 5  gasten
60m²
1 Slaapkamers
Delen

Fantastische ligging

Brandschone accommodatie

100% Aanbeveling

89 keer aan de wensenlijst toegevoegd

Al meer dan 8 Jaren online


Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies

Fantastische ligging

Brandschone accommodatie

100% Aanbeveling

89 keer aan de wensenlijst toegevoegd

Al meer dan 8 Jaren online



Beschrijving

Geniet van uw tijd midden in het groen:
Het liefdevol ingerichte appartement ligt omgeven door uitgestrekte bossen en biedt een prachtig uitzicht op Hauzenberg en de Staffelberg. Direct voor de deur beginnen wandel- en wandelpaden – perfect voor nieuwsgierige kinderen en avontuurlijke honden. Het nabijgelegen meer nodigt uit om te spetteren, peddelen of gewoon even tot rust te komen. En als het buiten wat rustiger is, zorgen ons eigen zwembad, het buitenbad of de sauna voor pure ontspanning. Want zoals onze gasten zeggen:
"Als de hond niet mee mag, is het geen vakantie."

Vrijheid voelen. Levenskwaliteit opdoen. Genieten van familietijd.
Gun uzelf en uw dierbaren een onvergetelijke tijd in het Beierse Woud – vol avontuur, natuur en echte ontspanning.

Het vakantieappartement ligt in het kleine Beierse vakantiedorp Adalbert Stifter, in een rustige zuidhelling, in het luchtkuuroord Hauzenberg-Rassreuth.

Slaapplaats

Slaapkamers
Tweepersoonsbed

Kamers en inrichting

Huisdieren welkom Huisdieren welkom
Zwembad Zwembad
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Tuin Tuin
Televisie Televisie
Wasmachine Wasmachine
Sauna Sauna
Balkon Balkon
Toon alle faciliteiten

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Meer 0.6 kilometer

0.6 kilometer

Skilift 5 kilometer

5 kilometer

Supermarkt 2 kilometer

2 kilometer

Stadscentrum 2 kilometer

2 kilometer

Luchthaven 200 kilometer München

200 kilometer

Station 20 kilometer Passau

20 kilometer

Snelweg-afrit 25 kilometer Passau Mite

25 kilometer


Plaats en de locatie van de accommodatie

Het vakantiedorp Adalbert Stifter ligt op 2 km van het luchtkuuroord Hauzenberg, in het district Rassreuth. Hauzenberg-Rassreuth ligt in het zuidelijke Beierse Woud, niet ver van het drielandenpunt Beieren-Bohemen-Oostenrijk. Hauzenberg behoort tot het district Passau.
Passau kan worden bereikt na 20 km. Het Beierse Nationale Park ligt op ongeveer 25 km afstand.
Het dorp is gebouwd op een prachtige helling op het zuiden. Er zijn vele wandelmogelijkheden direct vanuit het huis, of het nu gaat om een gemakkelijke wandeling, een wandeltocht of een dagtocht. Het is slechts ongeveer 600 m naar het zwemmen in de Freudensee.
Op het Oberfrauenwald bij Hauzenberg met zijn uitkijktoren heeft u een prachtig panoramisch uitzicht over het zuidelijke Beierse Woud en tot aan Oostenrijk. Voor skiërs is er de Geiersberglift, ca. 5 km, of het grote skigebied Hochficht, ca. 30 km. Er zijn in totaal 6 golfbanen in de regio. Talloze uitstapjes naar bezienswaardigheden, steden, wandelgebieden en goede gastronomie zijn te vinden rondom Hauzenberg.
De Freudensee ligt op loopafstand.


Recreatiemogelijkheden

Bergbeklimmen
Fietsen
Golfen
Paardrijden
Zwemmen
Skiën
Snowboarden
Wandelen

Richtlijnen

Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 14:00
Uitchecken: 10:00
Borg: € 100
Aanbetaling: 50 % bij het boeken
Resterend bedrag: 2 weken voor aankomst

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Prijzen zijn voor 2 volwassenen of 2 volwassenen en 1 kind tot 2 jaar
Een toeristenbelasting van EUR 0,60 is verschuldigd per persoon (vanaf 7 jaar) en per nacht.
Let op
Omdat verschillende leeftijdsgroepen niet in de prijscalculator kunnen worden ingevoerd, staan ze hier vermeld.
Hartelijk dank.

Gelieve grote badhanddoeken mee te nemen voor het zwembad en de sauna.

Aankomst: dagelijks mogelijk

meer informatie:

Buitenzwembad
Sauna en zwembad in het huis kunnen al dan niet gebruikt worden binnen de Corona voorwaarden
Tafeltennistafel

Laatste renovatie
In januari 2018 is de flat gerenoveerd en opnieuw ingericht. We zijn blij u een gemoderniseerde vakantiewoning met aandacht voor detail te kunnen presenteren

Hoe kom ik in Hauzenberg?
A3 :
Verlaat Passau Nord, volg de borden naar Hauzenberg.
In Hauzenberg richting Breitenberg, ca. 1 km na het einde van Hauzenberg linksaf naar Raßreuth.


Beschikbaarheid

toon 12 maanden

vrij bezet Aankomst- of vertrekdag

Voor het laatst bijgewerkt: 09-09-2025


7 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,6 van 5
4.3 Inrichting
4.3 Prijs / kwaliteit
4.6 Service
4.9 Ligging
4.5 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.

April 2025

Nicole N. uit Dingolfing

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Mooie en ontspannende vakantie

De vakantiewoning is zeer gezellig en gezinsvriendelijk, alles is aanwezig wat je nodig hebt. De omgeving is geweldig en je kunt je ontspannen van de dagelijkse stress. De verhuurster is deskundig en zeer, zeer vriendelijk. Gewoon heerlijk om je prettig te voelen.

Aanbevolen voor: Gezinnen met kinderen

Antwoord van Mevr. S. Retzlaff:

Vielen lieben Dank für Ihre äußerst positive Bewertung. Wir danken Ihnen auch für den unkomplizierten Ablauf und den so wertschätzenden Umgang.
Wir freuen uns, Sie bald wieder als unsere Gäste begrüßen zu können.

Februari 2025

Dieter M. uit Raubling

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Een prachtige vakantie in het vakantieappartement Waldesruhe

We hebben ons verblijf in het vakantieappartement in zijn geheel genoten! Alles was zeer schoon, liefdevol ingericht en uitstekend uitgerust – je merkt meteen dat hier met hart gewerkt wordt. De locatie was ideaal en de gastheren waren hartelijk en behulpzaam. We komen graag terug!

Aanbevolen voor: Vakantie met huisdier

Antwoord van Mevr. S. Retzlaff:

Vielen Dank für die positiven und freundlichen Worte. Ich freue mich, dass Sie und Ihr Hund eine schöne Zeit in unserer FeWo Waldesruhe verbracht haben.

Augustus 2022

Frank S. uit 53567 Buchholz

2,6
1 1 3 4 4
Toon Duits

Leider enttäuschend

Ik moet zeggen dat we met twee honden zijn aangekomen, omdat deze accommodatie expliciet geadverteerd wordt als huisdiervriendelijk! Nu de vakantiewoning echter niet zo'n luxe standaard blijkt te hebben als beschreven in de beschrijving en de informatie in de map in de accommodatie. Daar staat alles beschreven wat we wel en niet mogen doen, vooral wat de hond niet mag! Wat naar mijn mening eigenlijk vanzelfsprekend zou moeten zijn. Het liefst gewoon rustig in de hoek blijven liggen en ademen! De inrichting is echt niet meer het beste, dus ik begrijp al die overdreven regels helemaal niet. Deuren en omlijstingen waren erg bekrast, net als de salontafel. De gangkast komt bijna van de muur, het bestek is geteld voor maximaal 5 personen, evenals borden en kopjes. Pannen en potten hebben we niet gebruikt en zijn al behoorlijk oud. De kraan in de badkamer was moeilijk te bedienen voor onze 9-jarige zoon omdat hij zo stroef liep. De muren in de gang kunnen wel wat nieuwe verf gebruiken. Wat betreft de accommodatie waar onze kinderen zich erg op hadden verheugd. De buitenzwembad was erg koud en niet verwarmd. Het binnenzwembad was verwarmd tot max. 23 graden.
Complimenten voor de goede locatie en de parkeerplaats voor de deur (hoewel de auto's heel erg dicht naast elkaar moeten parkeren).

Antwoord van Mevr. S. Retzlaff:

Die Kritik ist für uns nicht nachvollziehbar und ich möchte im Detail nicht darauf eingehen.
Bisher haben sich Hundebesitzer und deren Tiere hier sehr wohl gefühlt. Die Auslage und Einhaltung einer Hausordnung dient der Fairness gegenüber anderen Gästen.
Bei Mitnahme eines noch unerzogenen Welpen in den Urlaub, ist die Einhaltung der Hausordnung sicher eine Herausforderung.
Außen- und Innenpool sind beheizt, aber wie im Vorfeld angegeben, handelt es sich um Sportschwimmbecken. Des Weiteren verweise ich auf die Problematik der Energieverteuerung/-knappheit. Etliche Bäder können nicht mehr betrieben werden und wir stellen die Bäder trotz drastisch gestiegener Kosten noch zur Verfügung. Ist diese Form der Kritik zeitgemäß.
Der Wasserhahn am Waschbecken (Hebelmischarmatur) ist funktionsfähig, auch für unsere kleinen Gäste.

Juni 2022

Elke B. uit Gerolzhofen

4,2
4 4 4 5 4
Toon Duits

Mooie vakantiewoning met balkon

Het vakantiedorp had een prachtig zwembad, met binnenbad en sauna. Het terrein was zeer goed onderhouden,
u mag ook een huisdier (hond) meenemen in de vakantiewoning.

Aanbevolen voor: Vakantie met huisdier

Antwoord van Mevr. S. Retzlaff:

Vielen lieben Dank für die positive Bewertung und Ihren Besuch in unserer Ferienwohnung Waldesruhe.

Juli 2019

Mel T. uit 58708 Menden

5,0
5 5 5 5
Toon Duits

Een echte aanrader.

Het vakantieappartement heeft een moderne inrichting. Zeer schoon en op een rustige locatie. We voelden ons erg op ons gemak. Ook het zwembad en de speeltuin zijn erg schoon.

Aanbevolen voor: Avontuur en actief, Gezinnen met kinderen, Cultuur en bezienswaardigheden, Skivakantie

Antwoord van Mevr. S. Retzlaff:

Herzlichen Dank für die positive Bewertung und das Hervorheben der Vorzüge unserer Wohnung und der Ferienanlage.
Wir freuen uns, wenn Sie sich wieder für einen Urlaub in unserer Wohnung Waldesruhe entscheiden.

meer weergeven

Contactpersoon

Mevr. S. Retzlaff

Mevr. S. Retzlaff

Wij heten u welkom in onze vakantiewoning en wensen u een aangenaam en ontspannen verblijf. Uw familie Retzlaff


Andere accommodaties van Mevr. S. Retzlaff

Alle accommodaties weergeven van Mevr. S. Retzlaff

meer informatie

Vakantie-ideeën: Vakantie met hond

Objectnummer: 100851

Laatst bijgewerkt: 09.09.2025

Advertentie online sinds: 8 Jaren, 2 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/100851.htm


«Vakantiewoning Waldesruhe Hauzenberg» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.6 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 7 gegeven Beoordelingen.

Verwijderen
toevoegen als favoriet
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies
Contactgegevens van de gastheer/-vrouw weergeven
Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat
Opgeslagen in
Verwijderd uit