2 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie met hond in Kiel-Schilksee
180 graden zeezicht vanuit nieuw gebouwd vakantiehuis FROHSINN direct aan de Kiel Fjord met grote zonnige tuin en toegang tot het strand op slechts 50 m afstand. Houtkachel, WiFi en TV.
Zeer duurzaam
Zomerhuis met eigen grote tuin direct aan het badstrand
Duurzaam
Accommodaties in de buurt van Kiel-Schilksee
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Nieuw gebouwde vakantie rijtjeshuizen op een directe locatie naar de haven van Labo. De huizen bieden een luxe, maritieme inrichting voor maximaal 5 personen.
Duurzaam
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Laboe
10% Last minute 01-04-2026 - 07-04-2026
Stein is een klein dorp op ongeveer 2 km van Laboe, direct aan de Oostzee.
van privé: voorste rij zeezicht, fantastisch uitzicht op Oostzee, Fjord, jachthaven - Deens huis, sauna, open haard, tot 6 pers. , tuin, Gratis WiFi, NETFLIX ⛵️ Prijzen op aanvraag!
Duurzaam
3-sterren appartement van 65 m² met 2 slaapkamers en grote badkamer, aan de Oostzee/Kiel Fjord - in de buurt van Laboe en Schönberg - geen toeristenbelasting
Moderne flat (nieuw!) met groot balkon en panoramisch uitzicht op de Oostzee, fjord en jachthaven, snelle gratis WiFi, bio-open haard, regendouche, overspoeld met licht en helder ☀️
Rustig gelegen appartement op de 2e verdieping; centraal, maar in het groen. Dakterras, ingerichte keuken, doucheruimte, grote, lichte woon/slaapkamer, eethoek, TV, WLAN, complete inrichting
Gezellig vakantiehuis met tuin en weidezicht
Gastenflats, kamers voor gasten, installateurs, uitzendkrachten, Bel me alsjeblieft op 04353 535 om eventuele vragen te verduidelijken.
FeWo Solina bij Hof Sonnenmeer
Uw paradijs op 15 km van Kiel, dicht bij Laboe en het strand van Schönberg! Nieuw, mooi, licht en ecologisch duurzaam appartement in unieke natuur dicht bij de Oostzee (4 km) en vele meren.
Bijzonder duurzaam
10% Vroeg 04-01-2027 - 01-04-2028
Vakantiehuis op de boerderij. 5 km naar de Oostzee , paardrijden, naar Kiel 20km
Veel ruimte voor de familie op het strand - Oostzee Veel natuur, rustige locatie, dicht bij het strand goede infrastructuur Houten huis met grote tuin
Zeer duurzaam
Vakantie aan de Oostzee in Jellenbek
Gezellig huis op 200 m van prachtig natuurlijk strand. Momenteel gesloten voor renovatie.
Duurzaam
Vakantiehuis Buchtkieker in Schwedeneck-Jellenbek: Gezellig huis met open haard, tuin & terras – slechts enkele stappen van het Oostzeestrand in de Eckernförder Bocht.
Vakantiehuis aan de Oostzee in Wisch Heidkate. Ideaal voor 2 personen. Max. 4 personen mogelijk. 1 slaapkamer en 1 slaapbank. 450 m van de Oostzee verwijderd. Omheind terrein.