3 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie met hond in Manderscheid
Parterre: (keuken(kookplaat, waterkoker, koffiezetapparaat(pads), koffiezetapparaat(filtermaling), combimagnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie)
Knus vakantiehuis in Manderscheid, Vulkaaneifel
Accommodaties in de buurt van Manderscheid
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Eifel stressvrij!!! Leegstaand appartement in het hart van de Vulkaaneifel. Het hier aangeboden appartement biedt plaats aan 5-6 pers., een tweede appartement in hetzelfde huis is geschikt voor 4 pers.
Drempelvrij vakantieappartement (150 m²) voor 6 personen, verscholen in het groen van de regio Eifel
2 gezellige *** vakantiewoningen voor 1-4 personen. Rust en ontspanning te midden van de prachtige Vulkaaneifel!
Welkom in ons huis “Alte Schmiede“ met twee gezellige ***vakantiewoningen, in het kleine dorpje Oberscheidweiler in de Vulkaaneinfel in de buurt van Manderscheid, Daun, Cochem.
Wonen in een vakantiehuis van strobalen
Uniek bij de krater van het Pulvermaar met uitzicht in de Eifel! Geniet van uw vakantie in een gezonde leefsfeer die u nog nooit heeft meegemaakt! Nu met buitensauna!
landelijk gelegen vakantiehuis "Nest am See" in Gillenfeld, Eifel, 90m² voor maximaal 7 personen, 4 kamers
Gezellig en liefdevol ingericht vakantiehuis voor alleengebruik. Honden welkom!
Ontspan in het hart van de Vulkaaneifel. De rust en het uitzicht op de natuur zijn het bijzondere hoogtepunt, hier zeggen vos en haas elkaar welterusten. Slechts 2 km naar het Pulvermaar.
Vakantiehuis voor 4+1 personen en hun hond. Bent u op zoek naar rust en ontspanning? Dan bent u van harte uitgenodigd om te ontspannen in ons vakantiehuis in het hart van de Vulkaaneifel.
Stijlvol gerenoveerde en rustieke boerderij uit 1833. Goed voelen en ontspannen voor 8 personen op 155m² + tuin en open haard.
20% Actie 01-11-2026 - 30-11-2026
Ingericht voor 16 personen, barbecueplaats met hut, terras, uitzicht op het bos, rustig!
Vakantiewoning "Am Vulkan" begane grond
Geniet van uw verblijf in de Vulkaaneifel midden in de idyllische natuur, omgeven door bossen en weilanden. Pure rust in een comfortabel ingerichte vakantiewoning op de begane grond.
Een klein maar fijn vakantiehuis voor 2 personen op een privélocatie, centraal maar rustig gelegen, 2 verdiepingen, mooi balkon, buitenzitje met barbecuefaciliteiten, kelder, 1 parkeerplaats.
Compleet gezellig appartement appartement met alles wat u nodig hebt met uitzicht op het dal.
2 compleet ingerichte appartementen in de Vulkaneifel voor 12 personen met parkeerplaats