2 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie met hond in Nahetal-Waldau
Vakantiehuis met meer voor het huis in het Thüringer Woud, 3 slaapkamers met 8 bedden, rust en natuur zijn hier eindeloos, sauna, huisdieren zijn welkom.
-20% Korting 12-05-2025 - 25-05-2025
Parterre: (ingang, gang, keuken(waterkoker, broodrooster, fornuis(2 kookplaten, elektrisch), magnetron, koelkast(+ vriesvak)), woon/eetkamer(1-pers.
Accommodaties in de buurt van Nahetal-Waldau
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Gezellig, voordelig pension in het hart van het Thüringer Woud. Hier vindt u rust en ontspanning. Wandelen, ontspannen, skiën en nog veel meer.
Vakantiewoning voor maximaal 3 personen, gelijkvloers met aparte ingang, gratis parkeren, afgesloten terrein, overdekt terras, tuin met zwembad, Kinderspeelplaats, ontbijt mogelijk
Appartement voor 6 personen , sauna , vakantie met huisdier, open haard, parkeerplaats, 2 slaapkamers, voor wandelen en fietsen op de Rennsteig bij Oberhof,Suhl,Schmiedefeld
Het vakantiehuis "Zur Burg" is een voormalige fabrieksvilla, die liefdevol voor u is gerenoveerd en idyllisch boven het dorp op een rots is gelegen.
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in het Thüringer Woud
Gezellig en comfortabel vakantiehuis met hoogwaardige uitrusting
Vakantiehuis Zum Kühlen Grunde
Vakantie- en feesthuis () voor maximaal 24 personen geschikt voor zomer en winter!
Appartement Ilse/Sauna/Gemeenschappelijk balkon
Nieuwe moderne vakantiewoning met 2 slaapkamers (boxspring bed, aparte keuken/woonkamer en balkon. Sauna in het huis tegen betaling.
Bezoek ons in het Thüringer Woud in onze vakantiewoning. Tot 5 vakantiegangers vinden hier ruimte op 64 m², met balkon, sauna, barbecueplaats
Gezellig vakantiehuis op een rustige locatie aan de rand van het dorp
Vrijstaand vakantiehuis voor 3 p. op tuinperceel. Woonoppervlak 43m² Woonkamer met keuken. 1 slaapkamer met 3 bedden. Douche Wastafel handdoekenrek verwarming. Raam en haardroger.
Vrijstaand vakantiehuis Het vakantiehuis "Axel" werd in december 2019 geclassificeerd door de Duitse Vereniging voor Toerisme en kreeg 3 sterren voor zijn uitstekende faciliteiten.
Duurzaam
FERIENWOHNUNG SCHLOSSBERGBLICK
Appartement met W-LAN aansluiting aan de Rennsteig en Goethe wandelroute
Vakantiehuis aan de Rennsteig/Sauna/WLAN
Vakantiehuis direct aan de Rennsteig