4 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie met hond in Neuendorf
Gutshaus Neuendorf - Eiland Usedom
Het landgoed Neuendorf op het eiland Usedom biedt veel ruimte om te ontspannen en te genieten van de zon in de natuur en onze 16 gezellige appartementen.
Zeer duurzaam
De vakantiewoning is een apart bijgebouw van het huis van de verhuurder. Het heeft een kleine gemeubileerde veranda, een woonkamer met eethoek, een keuken (inductiekookplaat, gasfornuis, oven, magnetron) en een badkamer
Accommodaties in de buurt van Neuendorf
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Moderne vakantiewoning dicht bij de haven voor 3 personen, op de begane grond met twee terrassen op een fantastische locatie met veel groen in de omgeving.
Duurzaam
Groot comfortabel vakantiehuis op Rügen in Putbus. maximaal 8 personen (6 personen standaardbezetting + 2 gasten extra á 10 € per persoon) Vakantie met maximaal 1 hond mogelijk
Exclusieve vakantiewoning met rieten dak, vrijstaand, gezinsvriendelijk, houtkachel, sauna met lichttherapie en ontspanningsruimte, fantastisch uitzicht op de Greifswaldse Bodden.
Exclusieve vakantiewoning met rieten dak, vrijstaand, gezinsvriendelijk, houtkachel, sauna met lichttherapie en ontspanningsruimte, fantastisch uitzicht op de Greifswaldse Bodden.
Bouw & Circuswagen in de Tuin Idylle
Oud huisje met bouw & circuswagens in de tuin idylle voor jong & oud een geweldige ervaring. Dieren toegestaan! neem telefonisch contact met mij op om te informeren naar vrije tijden :-)
Oude boerderij met constructie en circuswagen
Vakantie met kind&dier in huis en 2 auto's met boomgaard voor max. 18 pers. in voorjaar, zomer & najaar. In de winter voor 10 pers.
Herbouwde driehoeksboerderij (vroeger de locatie voor de Heimatfilm "Die Heiden von Kummerow")
3 exclusieve vakantiehuizen op een idyllische locatie
Vakantie met hond, eigendom volledig omheind, alleen gebruik door de huurders van het huis
Modern vakantiehuis bij Putbus met grote tuin en open haard. Vakantie met hond en kind
Zeer duurzaam
Rustige, gelijkvloerse vakantiewoning in vrijstaand huis met rieten dak voor 4-5 personen, zeer comfortabel en idyllisch gelegen, met groot terras en grasland, carport, WLAN, Binz 4 km
Bijzonder duurzaam
5-sterren landhuis - direct bij Binz
Vrijstaand 5-sterren rietgedekt huis - met 125 m/2 woonoppervlak, rustig, idyllisch gelegen in een klein rietgedekt dorp - ook te boeken met 85 m/2 wellness/fitnessruimte in het bijgebouw.
Zeer duurzaam
Comfortabel halfvrijstaand huis onder riet op een groot perceel aan het water op het eiland Rügen. Boekbaar ondanks Corona-crisis met uitgebreide omboekingsmogelijkheid.
-10% Korting 11-05-2025 - 25-05-2025
Het nieuwe, comfortabele vakantiehuis biedt u op 2 verdiepingen veel ruimte om echt van uw vakantie te genieten.
Bijzonder duurzaam
Vakantiehuis in het Granitz-dal bij (ca. 2km) Binz op het mooie eiland Rügen...