2 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie met hond in Oy-Mittelberg
Het vakantiehuis is een aparte twee-onder-een-kap woning van 115m² met 3 slaapkamers en 2 badkamers en een grote tuin - voor 2-6 personen vanaf 4 dagen - ideaal voor gezinnen, kleine groepen, stellen.
Zeer duurzaam
Ruim 10-kamer vakantiehuis, geweldig uitzicht op tuin en bergen, Zugspitze en kasteel Neuschwanstein, 10-15 personen
Accommodaties in de buurt van Oy-Mittelberg
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Direct op de berg/SEE/chimney Nesselwang
Beste gasten, in ons vakantiehuis hopen we U zult zich hopelijk echt op uw gemak voelen in ons vakantiehuis, want het heeft alles wat u nodig heeft en nog veel meer. Tot dan De familie Toewe
Zeer duurzaam
Pension Annabell , Type München
Mooie, door een familie gerunde vakantiewoning
Zeer duurzaam
Verblijf in een Allgäuer alpenhut aan de voet van de Grüntenberg
Gezellig en rustig appartement, 5*****, 89m², 2-4 pers. terras, tuin, KönigsCard, W-Lan gratis en nog veel meer.
Duurzaam
We zijn erg blij u te mogen verwelkomen! Laat de dagelijkse beslommeringen achter u en geniet van de rust en schoonheid van de natuur om u heen.
Zeer duurzaam
De gevelflat is ontworpen voor twee volwassenen en twee kinderen, heeft twee aparte slaapkamers, een badkamer met douche en WC, en een grote, lichte woon- en eetkamer met balkon.
U vindt uw vakantiewoning in Landhaus Jörg midden in de droomachtige natuur van de Allgäu. Ruime, gezellige appartementen wachten op u en uw gezin, met plezier ook met hond.
ruime, comfortabele vakantiewoning in Hopferau in Allgäu
Boerderij Vakantiewoning Hölzlers
Residentie Zugspitzblick is het grootste vakantieappartement van het huis. Het strekt zich uit over 2 verdiepingen en biedt plaats aan maximaal 17 gasten.
Moderne 3,5 kamer flat drempelvrij
Het drempelvrije appartement is geschikt voor 2-6 personen en heeft 2 slaapkamers en een woon-/keukengedeelte. Elke kamer heeft satelliet-tv en vloerverwarming.
De suite Panoramablick beslaat twee verdiepingen en biedt met zijn 3 slaapkamers en 2 slaapbanken plaats aan 6-10 gasten.
De flat is onlangs gerenoveerd en uitgerust met de nieuwste technologie en nieuw meubilair. De perfecte plek om te ontspannen en samen tijd door te brengen.
Wij bieden "Bad Hindelang PLUS" met talrijke gratis diensten (liften, bergbanen, skipas, recreatiemogelijkheden, belevenisbaden, buitenbad, binnenspeeltuin, bussen)
Zeer duurzaam