2 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie met hond in Saverne
Vakantiehuis "La colline aux oiseaux" in TIEFFENBACH, 80m2, 2 slaapkamers, voor 4 personen.
Parterre: (open keuken(bar, fornuis(keramisch), oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie, kinderstoel), woon/eetkamer(TV, kachel, DVD-speler, radio, CD-speler)
Accommodaties in de buurt van Saverne
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Vakantiewoning "Rijn-Marne-Kanaal" in Lutzelbourg: 75m², 2 kamers, max. 4 personen. Uitzicht op het kanaal en het kasteel van Lutzelbourg, 500 m van het stadscentrum
Elzasser vakwerkhuis, onafhankelijk in een rustige locatie. eigen tuin, een stijlvolle inrichting en authentiek, comfortabel, persoonlijke begroeting
In een typisch Elzasser boerderij heeft 140m² 3 slaapkamers, een mezzanine, een verblijf woonkamer van 50 m², een badkamer en 2 toiletten.
-15% Korting 09-05-2025 - 21-05-2025
Zeer duurzaam
Verblijf in een vrijstaand huis tussen STRAATSBURG en COLMAR, vlakbij de wijnroute in Elsass aan de voet van de Vogezen. Neem contact met ons op voor meer informatie: we hebben een gedetailleerde website.
Gîte nabij Straatsburg, in Olwisheim in de Elzas, dicht bij Straatsburg, 3 slaapkamers, uitgeruste keuken, afgesloten binnenplaats, privézwembad, maximaal 6 personen.
-14% Korting 09-05-2025 - 21-05-2025
Duurzaam
Vakantiehuis Gite du Cabri in Windstein, 100m² woonoppervlakte, plaats voor 4 personen, 1 kamer.
Charmant huisje Pfaffenbronn, Elzas
Charmant huisje in het noorden van de Elzas, gelegen in een rustig vakantiecomplex, met tennisbaan en zwembad, en met een prachtig vrij uitzicht op het dal.
Maison la petite Vallée, CHARBES
Royale Uitgerust zolder met gevel raam-kamers, mooie keuken en een romantische sier dakbalken. Terras voor het appartement en een lounge op het voormalige varkensstal.
Maison la petite Vallée, F-CHARBES
Ruim belangrijkste appartement met een woonkamer en een open haard op de begane grond, een grote keuken met alles erop en eraan voor thuiskoks en 2 kamers op de 1e verdieping, mooi terras, WLAN
Het appartement Saint Gilles 2 heeft 60 vierkante voet ruimte voor 4 personen en is gelegen op een voormalige boerderij in de Elzas.
De Chalet - Cottage in natuurlijke Alsace
Een nieuw chalet, volledig gerenoveerd (2016), opent zijn deuren als een vakantie of verblijf voor natuurliefhebbers met familie of vrienden aan de Elzas te ontdekken.