2 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie met hond in Steinburg
Accommodaties in de buurt van Steinburg
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Fewo in 2-familie huis (BG/OG). 1 kamer op de OG is gecombineerd verhuur vanaf 2 weken.
2 x FeWo am Kanal bei Eckernförde
Modern vakantiehuis met alle faciliteiten. Geniet van het uitzicht op de grotere schepen in het NOK-kanaal! Rustig gelegen, balkon, fietsenberging, 3 slaapkamers
FeWo Sehestedt, Schlesw-Holst.
Gezellig en rustig gelegen vakantiehuis aan het Kieler-kanaal; 3***sterren; verzorgde appartementen (apart of gecombineerd); tuin; W-Lan; rolstoeltoegankelijke kelder ;
6% Last minute 24-09-2026 - 24-10-2026
Modern vakantiehuis aan het Kielerkanaal, rustig gelegen, goede faciliteiten; tuin, terras, W-Lan, 3***sterren, schoon, verzorgd, gratis annulering bij reisverbod.
2x FeWo aan het NO-kanaal, b. Eckernförde
Moderne en goed onderhouden vakantiewoning in een rustige omgeving, rolstoelvriendelijk, wifi, goede voorzieningen: "...alles is aanwezig"; 15 min. naar de Oostzee; omheinde natuurtuin met terras.
6% Last minute 24-09-2026 - 24-10-2026
Gezellige 30m² zolderappartement in Kiel, ideaal voor 1-2 personen.
Fitter en gastenverblijf in het centrum van Sleeswijk-Holstein in de buurt van de scheepswerven. 2 kamers, 4 bedden, keuken, TV, parkeerplaats, balkon.
Gode Stuv in Bünsdorf op Hof Gayenberg: 47 m² vakantiewoning voor 2 personen
Rustig, centraal, comfortabel - uw woonplaats in Kiel!
Direct aan het water: Rietgedekt huis met zwemsteiger, open haard, barbecue en grote tuin, voor maximaal 8 personen.
10% Vroeg 01-06-2027 - 31-08-2027
Gastenflats, kamers voor gasten, installateurs, uitzendkrachten, Bel me alsjeblieft op 04353 535 om eventuele vragen te verduidelijken.
Gezellig vakantiehuis met tuin en weidezicht
Rustig gelegen appartement op de 2e verdieping; centraal, maar in het groen. Dakterras, ingerichte keuken, doucheruimte, grote, lichte woon/slaapkamer, eethoek, TV, WLAN, complete inrichting
Het vakantieappartement bevindt zich slechts 50 meter van het Zuidstrand Eckernförde. Naar het stadscentrum komt u ontspannen met de bus. Aankomst met de trein is mogelijk.