2 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie met hond in Terneuzen
Parterre: (open keuken(waterkoker, espresso apparaat, oven, afwasmachine, koel-/vriescombinatie, gashaard), woon/eetkamer(TV, eettafel, zithoek, airconditioning)
Parterre: (hal, keuken(waterkoker, fornuis(4 kookplaten), koffiezetapparaat, oven, magnetron, koelkast), woon/eetkamer(TV, radio, verwarming(CV)), slaapkamer(2-pers. bed)
Accommodaties in de buurt van Terneuzen
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Ontsnap naar het rustige platteland van Biervliet en omarm het serene leven in deze charmante vakantiewoning.
Vakantiehuis aan zee bij Hoofdplaat
Ruime woning met 3 slaapkamers voor 6 personen met gezellige woonkamer met uitzicht op centrale vijver in het park. Op 100m van zee -geen strand- en woning heeft ook een sauna
Dit nostalgische dijkhuisje ligt Nummer Eén, een dorpje 3 km. achter Breskens. Het geschakelde huisje is gebouwd tegen een oude zeedijk en geschikt voor max. 4 personen.
Geniet van een luxe villa uitgerust met barrelsauna, hottub, sunshower, én buitendouche!
Luxe vakantievilla in Zeeland met hottub en barrelsauna. Ontspan midden in de natuur op Resort Knuitershoek, ook huisdieren welkom.
Tragel 37 is gelegen aan de rand het dorpje Schoondijke, op ongeveer 5km van Breskens en het strand. Het huisje ligt op een korte afstand van het fietsknopen netwerk,
Landgoed de Lente type Krokus is met zijn 4 slaapkamers geschikt voor 8 personen.
Krokus 34 is een woning met 4 slaapkamers geschikt voor 8 personen.
Krokus 36 is een vrijstaande vakantiewoning voor 8 personen en is gelegen in het kleinschalige en rustige vakantiepark Landgoed de Lente op 800 m van het centrum van Breskens en va...
Sneeuwklokje no. 40 op Landgoed "de Lente" is een vakantie woning met 4 slaapkamers en geschikt voor 8 personen.
Sneeuwklokje 32 is een luxe vakantiewoning met 4 slaapkamers geschikt voor 8 personen.
Gezellige dorpswoning op loopafstand van winkels en centrum van Breskens met vele uitgaansmogelijkheden