14 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie met hond in Wiek
Ontspannen - Fewo "Auszeit" direct aan het water | nabij de Oostzee | tot 4 pers. en honden welkom
Het vakantiehuis biedt voldoende ruimte voor 4 gasten. Het heeft 2 slaapkamers, 1 woonkamer, 1 WC, 1 badkamer en 1 keuken en een veranda met toegang tot de omheinde tuin.
Zeer duurzaam
Boddenblick EG 100 m naar het water
Onze gelijkvloerse vakantiewoning Boddenblick ligt in een rustige omgeving direct aan de havenpromenade van Wiek. Zeezicht is gegarandeerd vanuit de woonkamer en slaapkamer.
Vakantiehuis op het platteland
Modern vakantiehuis voor 2-4 personen op een rustige locatie
Duurzaam
Exclusief, comfortabel en vriendelijk vakantiehuis voor maximaal 7 personen. Met houtkachel en warmtecabine ! Gratis internet
Vakantie met panoramisch uitzicht
Ruime vakantiewoning in Lüttkevitz (Wiek) met weids uitzicht
exclusief, comfortabel en vriendelijk vakantiehuis voor maximaal 7 personen. Met houtkachel en warmtecabine ! Gratis internet
Vakantiehuis met 6 appartementen, 1 tot 3 slaapkamers, vaatwasser, terras, afsluitbare fietsenstalling, wasmachines, grote tuin met meerdere terrassen
Appartement Rotdornweg OG 500 m naar het water
Deze vakantiewoning is rustig gelegen op het schiereiland Wittow, ca. 500 m van het water, 2 slaapkamers, balkon, terras tuin, en 2 fietsen zijn beschikbaar.
Duurzaam
Vakantie tussen strand en Bodden
Vakantiewoning voor drie personen. Houden van dieren mogelijk.
Gezellig appartement voor 2 personen met weids uitzicht
Duurzaam
Vakantiewoning in Wiek op het eiland Rügen 500 m van het water, 2 fietsen beschikbaar. Andere vakantiewoningen in Wiek, Juliusruh, Binz en Sellin voor 2-5 pers. op aanvraag.