48 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie met hond in Zandvoort
Het is zeer goed gelegen! Het biedt verschillende kamertypes. Voor gezinnen met kinderen, groepen of voor 3 of 2 personen. Wij bieden vertrouwde gastvrijheid in het hart van Zandvoort.
Een compleet privé ingericht appartement op de eerste verdieping. Een top locatie! Op loopafstand van het strand, duinen, centrum en circuitpark
Overnacht midden in de natuur op een Trekkersplaats bij MarinaPark Residentie Bloemendaal! Perfect voor wandelaars en fietsers met een tentje.
In strandatmosfeer vakantiehuis, strand, centrum op loopafstand. Amsterdam in 25 min! , 4 slaapkamers, 2 douches. Zonnige tuin. Fietsen in tuinhuis te plaatsen.
Appartement 150 mtr van de zee
De deluxe gîte ligt op slechts 150 meter van de zee en het strand. Woonkamer, keuken, badkamer, een eigen terras, en een aparte slaapkamer. Gratis parkeergelegenheid beschikbaar bij de ingang van de deur
Villa met prive Het huis heeft een woonkamer met keuken, een televisie en een dvd-speler, een slaapkamer, badkamer met douche en toilet, centrale verwarming, een eigen parkeerplaats
Op loop afstand van het centrum, strand, restaurants, station. Voor het appartement is een zeer ruim privé terras/tuin. Parkeerplaatsen rondom het appartement.
Luxe en duurzame 4-persoons recreatievilla’s met hoge raampartijen, volledig gasloos en voorzien van zonnepanelen.
Reumann Vakantiewoningen Schelp 12
Gezellig familieappartement met* eigen terras* en gratis parkeergelegenheid* (max. 4 pers.)
Moderne flat met eigen tuin. Airconditioning. Gezinnen 2+2/3. Vaatwasser, wasmachine. Laadstation EV. Duinen en strand. Gratis parkeren.
Wees welkom in dit vakantiehuis met klasse. Dit prachtige huis is met liefde ingericht, met aandacht voor de oude details. ** Met gratis parkeerplaats**
Nieuw, luxe, modern en groot (65m2) appartement - opgeleverd in 2023 - voor 2 tot 4 personen, van alle gemakken voorzien, gelegen op 2 min. loopafstand van het strand en duinen.
Appartement centrum en het strand
Schattige romantische Studio's en (tuin) -Apartments,
Strandstudio SeaLaVie in Zandvoort biedt een woonoppervlakte van 40m², 1 kamer, voor 2 personen. Beleef het echte strandleven met onze gezellige strandstudio, op slechts 50 meter van het strand!
SteR Studio Zandvoort voor 1 - 2 personen. Huurprijs vanaf 60,- euro tot 90,- euro per object per dag. Inclusief: toeristenbelasting / beddengoed / wifi. Eindschoonmaakkosten 25,- euro.
Vakantieappartement Sunset Zandvoort in Noord-Holland, 80m², geschikt voor maximaal 3 volwassenen of 2 volwassenen + 2 kinderen, 2 kamers.
Schattige romantische Studio's en (tuin) -Apartments,
Appartement tot 4 personen in Zandvoort
Comfortabele en volledig ingerichte luxe appartementen.
Reumann Ferienappartment Schelp 5
Gezellig Familie appartement met privé terras * * en gratis parkeergelegenheid * (max. 4 pers.)
B & B Coco 1, logies & ontbijt kan
Klein B&B met 2 nieuwe frisse kamers voorzien van veel faciliteiten. Gastvrijheid, vriendelijkheid en klantgerichtheid zijn de eigenschappen die ik graag inzet voor mijn gasten!