Vakantieappartementen en huizen in Berg im Drautal
zonnige, rustige ligging op 1000 m boven de zeespiegel
Accommodaties in de buurt van Berg im Drautal
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Appartement met één slaapkamer, comfortabel voor families, met balkons op het zuiden en westen en een stapelbed en slaapbank in de woonkamer.
Studio op de eerste verdieping met slaapbank, kitchenette, eigen badkamer en balkon op het zuiden met uitzicht op de bergen, voor maximaal 2 personen.
Bijzonder duurzaam
Alpenuitzicht apartement Hauser 3
Luxe penthouse appartement met twee slaapkamers met airconditioning, woonkamer met slaapbank, volledig uitgeruste keuken, badkamer en zuidelijk balkon met uitzicht op de bergen.
Bijzonder duurzaam
Als u op zoek bent naar rust en ontspanning en wilt leven en genieten van uw vakantie "zonder huurburen", dan bent u bij ons in goede handen in de Alpenrose.
Molltaler Appartements studio Pepper
Studio Pepper in Molltaler Appartements, Stall in Karinthië, met 30 m² ruimte voor 2 personen.
Molltaler Appartements Flying Hirsch
Vakantieappartement Molltaler Appartements Flying Hirsch in Stall in Karinthië, met ruimte voor 4 personen.
Mooie vakantiewoning voor ca. 2-10 personen
Mooie, hoogwaardige vakantievilla in Radnig boven de gemeente Hermagor-Presseger See in het Karinthische drielandenpunt van Oostenrijk, Italië en Slovenië
Ontspannende vakantie midden in het Nationaal Park Hohe Tauern
Mooi appartement van 65m² op de begane grond voor 2-4 pers. met tuinterras en geweldig uitzicht op het Gailtal. Rustig gelegen. Presseggersee en Nassfeld (skiën, wandelen) in de buurt.
Duurzaam