Vakantieappartementen en huizen in Callantsoog
De Blenck 69 in Callantsoog: 50 m² vakantiehuis met 3 kamers voor maximaal 5 personen.
Zeer rustige ligging, 5 m. van strand, gratis Wi-Fi, huisdieren welkom
Vakantiehuis De Blenck in Callantsoog biedt ruimte aan 5 personen op 70 vierkante meter met 1 kamer.
De Jutter (de wrakstukken rovers)
In de natuur, op 300 meter van het strand! Van 28 oktober 2016 tot en met 3 maart 2017, voor 2 personen, 30% korting op de huurprijs !!
Bijzonder duurzaam
Deze woning is geschikt voor grote gezinnen of groepen van 10 tot 12 personen. De vrijstaande, comfortabele woning ligt op een zeer rustig park, 15 min. van het strand
Nieuw: appartement dicht bij het strand (450 meter) en het centrum van Callantsoog (600 meter). Eigen terras en buiten zitten in de tuin.
Bijzonder duurzaam
De Blenck 32 Haus Antje in Callantsoog: 60 m², 3 kamers, plaats voor maximaal 5 personen – nu boeken
Zeer duurzaam
Mooi vakantiehuis in Callantsoog Octaaf. U bent slechts 15 minuten van de zee! Het huis is ingericht in heldere kleuren!
Luxe ruime vakantiewoning Sandepark 110 voor 6 personen. Een prachtig nieuw gebouwd vakantiehuis in Groote Keeten. Met open haard binnen en buiten.
Vakantiehuis de Wulp in Callantsoog: 70m2, 4 personen, 2 kamers
Vakantiehuis de Blenck, geschikt voor 6 personen. In de buurt van de zee in Callantsoog. Goed uitgerust met een nieuwe badkamer en keuken met oven en vaatwasser.
6pers. Ferienwohung het Noordzeestrand met Wifi
Zeer duurzaam
Vakantiehuis Garnekuul 94 in Callantsoog, 45m², voor maximaal 4 personen, 2 slaapkamers.
Een zeer mooi en ruim vakantie-appartement met uitzicht op de duinen van Callantsoog. Het appartement is luxe ingericht met 3 slaapkamers en is geschikt voor 6 personen.
Het vakantiehuis voor uw strandvakantie. In Callantsoog aan zee.
Lepelaarsweg 14, vakantiehuis, 50 meter van de zee in Callantsoog, aan de duinen. Geschikt voor 7 personen.
Mooi vakantiehuis in Callantsoog Octaaf. U bent slechts 15 minuten van de zee! Het huis is ingericht in heldere kleuren!
Fijne energie neutrale woning. Op een geliefde locatie
Moderne en stijlvolle vakantiebungalow in het autovrije park Garnekuul in Callantsoog
Vakantiehuis Vlieger 500m van het strand (Callantsoog), 70m² voor max 4 pers, 2 kamers.
Ferienwohnung Mooy aan Zee in Callantsoog met 36m² woonoppervlak, 2 kamers, voor 2 personen.
Gezellig huisje voor 4 personen in Callantsoog
Vakantiehuis DUINROOS in Callantsoog: 75 m², 2 kamers, plaats voor 4 personen – vakantie aan de kust!
Zeer duurzaam
Zeer mooi, smaakvol ingericht huis, gelegen aan de rand van Sandepark, met een grote tuin op het zuiden.
Duurzaam
10% Last minute