Vakantieappartementen en huizen in Egmond aan Zee
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Egmond aan Zee
13% Actie 09-03-2026 - 27-03-2026
Vakantieappartement Gezinsvakantie Egmond aan Zee
13% Actie 09-03-2026 - 27-03-2026
Ons appartement heeft een eigen ingang en
Het 4-sterren vakantiehuisje Martinus 1 staat nabij het centrum van Egmond aan Zee, vlakbij de winkelstraat en busstation en op ca. 600 meter van strand, duinen en bos.
Vakantiehuis Aan de Kust in Egmond aan Zee: 40m², 4 personen, 1 slaapkamer, vlakbij het strand.
Ontspannen in ons gezellige zomerhuis met privé terras aan de rand van het Noord-Hollands Duinreservaat. In het voorjaar van 2025 is de benedenverdieping volledig gerenoveerd.
Vrijstaand vakantiehuis 'Duinstolp' geschikt voor 4 personen in Limmen met openhaard. Gelegen in een rustige omgeving en vlakbij het strand (op slechts 7 km).
Huis met 3 slaapkamer geschikt voor 5 personen. Ruime afgesloten tuin met een uniek buitenverblijf, een hond is welkom. Twee gratis damesfietsen beschikbaar.
Duurzaam
Lichte, gezellige studio voor 2 personen, 1 minuut van de boulevard en het strand verwijderd!
Zeer duurzaam
Zeer ruim en compleet ingericht appartement op 100 m van strand en zee.
Appartement SEA is een volledig gemeubileerd onlangs gerenoveerd Feriehuis in strand Ibiza stijl met uitzicht op zee.
Modern en ruim appartement met eigen parkeerplaats ligt direct aan het strand en biedt prachtig zeezicht. U hoeft alleen maar de Boulevard over te steken en u bent op het strand.
Luxus Apartment für 4 Personen
Appartement 4P, elke slaapkamer 1 bad, priv. wellnessruimte, vloerverwarming, 150 meter van het strand
Zeer duurzaam
Vakantiehuis aan Zee 30" in Egmond aan Zee, 44m², voor maximaal 3 personen, 1 kamer.
10% Last minute 09-03-2026 - 23-03-2026
Vakantiehuis met privé wellnessruimte, 150m van het strand, omheinde tuin, vloerverwarming, gasten-wc
Duurzaam
Volledig ingerichte zomerwoning, gelegen dichtbij het Strand en Duin. Bestaande uit Entree, Douche en Toilet, Woonkamer en separate Keuken. Boven 2 slaapkamers. Gratis WIFI-WLAN.
10% Vroeg 08-04-2026 - 24-04-2026
Appartement met zeezicht, priv. wellness, 2 slaapkamers, 2 badkamers, bad, vloerverwarming, 100m van het strand
Zeer duurzaam
Gelukkig de zee voor 4/5 personen
Vakantiehuis met privé wellnessruimte, 2 slaapkamers, privé parkeerplaats, 150 meter van het strand, omheinde tuin
Duurzaam
Vakantiehuis met privé wellnessruimte, 250 meter van het strand, omheinde tuin, 1 hond toegestaan
Duurzaam
Tuinhuis / Gartenhaus, vrijstaand
Het tuinhuisje staat achter het huis, op 20 meter afstand van ons appartement. Als u aan zee geweest bent, ontspant u op het terras met een mooi glas bier of wijn.
Zomerhuis Diana Egmond aan Zee
Vakantie Huis voor 4 personen 3 onderscheidende Bedrooms Woon -kamer moderne keuken centrale verwarming-. -badkamer met douche en ligbad -
Duurzaam
Mooi huis met 6 slaapkamers voor 12 personen. in de buurt van de zee
Gezellig zomerhuis, compleet ingericht max 2- 3 pers. of een gezin met 1-2 kinderen (onder 10 jr). Eigen entree+ terras. Duinen 1 min., strand/zee/centrum 5 minuten lopen. Welkom!
Zeer duurzaam
Vakantieappartement Gezinsvakantie Egmond aan Zee
13% Actie 09-03-2026 - 27-03-2026