Vakantieappartementen en huizen in Drage
Mobiel Huis Kowatsch in Drage, Dalmatië, 36m², max. 5 personen, 2 kamers.
-10% Korting 09-08-2025 - 30-08-2025
Accommodaties in de buurt van Drage
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Appartement Blauwe Lagune in Pakoštane, 32 m2, voor 6 personen, 1 kamer.
Apartmani Pakoštane mobile homes Punta 1
Appartementen Pakoštane mobiele huizen Punta 1 in Pakoštane, ruimte: 27m2, capaciteit: 4 personen.
Ideale accommodatie voor booteigenaren en -liefhebbers.
Vakantieappartement Gezinsvakantie Biograd na Moru
De mooiste plek voor een vakantie in Biograd na moru....150m naar het strand DRAŽICA. Hoofdstrand van Biogradska, klein zandstrand 150 m, dichtbij het strand SOLINE.
Mooie panoramische flat voor 2-3 personen met een prachtig panoramisch uitzicht over het dorp.
Ontspannende vakantie, panoramisch uitzicht op zee - 100m van de studio, 1 badkamer, 2 + 1 kind
Vila Smirna 4* s bazenom , prvi red , pogled
Appartement 5 (2+2) Alle acht verschillende types appartementen hebben zeezicht, zijn op de eerste rij aan de zee, met zwembad, terras. In de tuin een barbecue, koffieautomaat, parkeerplaats. In de appartementen airconditioning, wi-fi.
Duurzaam
We huren een nieuw, mooi appartement met twee slaapkamers, woonkamer met balkon, keuken, badkamer, centraal gelegen en dicht bij de zee. Daarnaast is een appartement.
Duurzaam
Luxe Appartementen Vucinic Pirovac 4
Nieuw Luksury huis met 4 appartementen, luksurios ingericht, eigen parkeerplaats en meer. Afstand 300 m van het strand en 700 m van het centrum.
Casa Palma in Pirovac Kroatien
mooi appartement voor 2 tot 6 personen met zeezicht
MOBIEL HOME voor 2 of 3 personen bevindt zich op dezelfde camping STELLA MARIS op het eiland Murter
"Log Inn", het hele jaar gezellig, dicht bij stranden, wandelpaden, nationale parken en culturele plekken, rustige locatie, winkels vanaf 300 m, A1 afrit, bus dichtbij, graag kortingen bij maandhuur.
-5% Korting 01-08-2025 - 15-08-2025