Vakantieappartementen en huizen in Eckwarderhörne
Droom vakantiehuisEen 9 aan het Binnenmeer met uitzicht op de dijk Vakantiehuizen F5, J4 en K3 ook in het vakantiedorp en slechts max. 200 m van de Noordzeekust en het Binnesee-meer WLAN beschikbaar
Zeer goed onderhouden vakantiehuis voor 4 personen aan de Jade Baai met groot bankirai terras en grote tuin. Slechts 100 m van de Noordzee en 250 m van het eigen meer van het dorp.
Ons mooie vakantiehuis ligt in het vakantiepark Eckwarderhörne, direct aan de Noordzee. Je bent van harte welkom hier.
Het vakantiehuis is rustig en centraal gelegen aan een zwemmeer in het vakantiepark Jade / Echwarderhörne. Het biedt een hoge standaard van inrichting en toebehoren.
Het vakantiehuis is rustig en centraal gelegen aan een zwemmeer in het vakantiepark Jade / Echwarderhörne. Het biedt een hoge standaard van inrichting en toebehoren.
Vrijstaand 4 sterren vakantiehuis voor 4 personen, honden toegestaan Vanwege de economische/politieke situatie worden de huurprijzen voor 2023 herberekend.2023boekbaar vanaf dec
Accommodaties in de buurt van Eckwarderhörne
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Hier bent u thuis en kunt u een fijne vakantie doorbrengen op een rustige locatie. Deze tussenwoning heeft een zeer mooi groot terras en is zeer goed uitgerust!
Historische plattelandsvilla () met veel charme en een grote tuin nabij de dijk en het strand op het schiereiland Butjadingen
Zeer duurzaam
gezellig en comfortabel nest voor ontspannende uren voor twee
gezellige, lichte vakantiewoning met tuin voor maximaal 4 personen
Bijzonder duurzaam
Wit huis aan de Noordzee, begane grond laag water
Appartement in ruim huis, ca. 160 m², 4 slaapkamers, 2 badkamers, whirlpool, WLAN, SmartTV, groot terras met zitmeubelen
Witte Huis aan de Noordzee, OG High Tide
Appartement in ruim huis, ca. 160 m², 4 slaapkamers, 2 badkamers, sauna, WLAN, SmartTV, groot balkon
Vrijstaande bungalow aan het einde van een kleine doodlopende weg in Aida Park
Duurzaam
Noordzee Oase bij de Albatros in Tossens
slechts 38 - 58 €/nacht, WLAN. , 52m², 1 slaapkamer + 1 woon/slaapkamer, balkon, WC + douche met vloerverwarming
Duurzaam
AIDA vakantiehuis aan zee 102 WLAN
Het pas gerenoveerde vakantiehuis wacht op prachtige gasten.
AIDA Vakantiewoning aan zee 143
Een vakantiehuis waar je nooit meer weg wilt. Zeer helder ingericht en een lieve tuin.
gezellig licht 2 kamer appartement op een rustige locatie
Aan de Jadebusen in Wilhelmshaven vindt u dit eigentijdse, gerenoveerde appartement van 40 m² op de 3e verdieping (met lift), centraal gelegen en ideaal geschikt voor maximaal 2+1 personen.
Duurzaam
Huis Nordseeblick in Dangast- Het familiehuis voor 2-12 personen W-Lan (volumetarief met beperkt datavolume) incl.
Modern, goed uitgerust en gezinsvriendelijk vakantiehuis op een rustige locatie
3-sterren vakantiewoning Hoheweg***
Geniet van uw welverdiende vakantie in onze 3-sterren vakantiewoning in Wilhelmshaven. Onze vakantiewoning is met veel liefde ingericht.
Duurzaam