Vakantieappartementen en huizen aan het Gardameer
Huis van 110 vierkante meter met aanbiedingen Wunderschöne uitzicht op het meer en met 4 slaapkamers bieden ruimte voor 8 personen Slechts 50 meter van het Gardameer in een rustige straat Garage op 70 meter.
Nieuwe appartementen in een typisch Italiaans rustige boerderij, supermarkt km, restaurant "Old Watermill" 500 meter, direct aan fahrradweg. riksja verfuegbar
10% Actie 11-04-2026 - 11-04-2026
Huis, Gardameer Tignale, 6p zwembad
Rustige bungalow met veranda en een prachtig uitzicht Gezamenlijk zwembad. 3 Slk. . 600m boven het Gardameer.Wifi, vaatwasser, Pellet kachel.
Duurzaam
Dit aangename vakantiehuis Tignale Gardameer
Volledig ingericht vakantiehuis (60 m²) met 2 grote zonneterrassen, verwarmd zwembad, fenomenaal panoramisch uitzicht op Tignale, het meer en Monte Baldo!
Bijzonder duurzaam
Vakantie aan het Gardameer P 21
Fijn appartement direct aan het meer! Een woongedeelte. 60 m², tuin 300m², terras, eigen aanlegsteiger. Internet WiFi, TV SAT, AIR beschikbaar! Voor toeristen met boot: Boje beschikbaar voor gratis!
Vakantiehuis in Peschiera met twee afzonderlijke appartementen voor twee gezinnen. Strand en het centrum ongeveer 10/15 minuten loopafstand. Winkels, restaurant 150 mt.
Comfortabel vakantiehuis, tuin, terras en uitzicht op het meer
Duurzaam
Last Holiday (juli 2015) aan het meer met balkon en een eigen overdekte parkeerplaats hier
Twee-onder-een-kapwoning, 3 slaapkamers, droommeerzicht, airconditioning, satelliet-tv, wifi, 2 badkamers, terras/tuin
Belvedere Gardameer met zwembad
Privé vakantieappartement aan het Gardameer met uniek uitzicht op het meer/de Alpen, elegante, mediterrane inrichting en zwembad in goed onderhouden eigenaarsresidentie. 100 m van het meer.
Villa op privé 7000m² olijfboomgaard, max 10 personen, 5 SLK, 3x bad, 2x keuken, uitzicht op het meer, AC, 250m tot het meer
Zeer duurzaam
Rustig gelegen villa op toplocatie in prachtige olijventuin, droomuitzicht op het meer, 30 meter van het meer met strandaandeel, zwembad met buitendouche, volledig voorzien van airconditioning
Groot appartement aan het Gardameer met drie slaapkamers, twee badkamers en een groot balkon met een fantastisch uitzicht op het meer voor maximaal 7 personen
Nieuwe appartementen in een typisch Italiaans rustige boerderij, supermarkt km, restaurant "Old Watermill" 500 meter, direct aan fahrradweg. riksja verfuegbar
Villa Alessia - Studio 2 personen
Modern studio (ongeveer 29 m²) in een centrale locatie met een groot terras en een prachtig uitzicht
10% Actie 11-04-2026 - 11-04-2026
CorteS.Giuseppe - Huis Lucertola
Droomhuis. Van stenen gebouwd, in het zuiden van het Gardameer.
Zeer duurzaam
Terras appartement met panoramisch uitzicht
Modern, gerenoveerd terrasappartement van 60m² met fantastisch uitzicht over het bergpanorama van de Monte Baldo, het Gardameer en het natuurpark "Alto Adige"
Villa Alessia-7 Pers. Traumblick
Huisje tot 7 personen met twee badkamers, diverse terrassen en een prachtig uitzicht op een centrale locatie
7% Actie 11-04-2026 - 11-04-2026
Vakantiehuis in Peschiera met twee afzonderlijke appartementen voor twee gezinnen. Strand en het centrum ongeveer 10/15 minuten loopafstand. Winkels, restaurant 150 mt.
Duurzaam
Vakantieappartement Gezinsvakantie Padenghe sul Garda
Geniet van een gezinsvakantie in een ruim split-level appartement met balkon in het historische centrum van Padenghe sul Garda.
Appartement "Camelia" + parkeerplaats
Twee appartementen van 60 vierkante meter, "Camelia" 1e etage; "Amber" 2e verdieping, niet ver van het strand. Internet, parking, wasserette, garage inbegrepen. Geschikt voor maximaal 6 personen.
Duurzaam
Vakantiehuis Casa Lago di Garda ligt in het pittoreske Tignale en biedt een adembenemend uitzicht
5% Actie 12-04-2026 - 31-05-2026