Vakantieappartementen en huizen in Markgräflerland
Comfortwoning op de Sonnberg met sauna
Goed onderhouden rookvrij vakantiehuis met sauna en veel comfort, 3 aparte slaapkamers, max. 8 p. + baby, aparte WC, een badkamer met WC, douche + bad, verdere douche / WC, geen huisdieren.
Duurzaam
Vakantiewoning Haus Ditfurth in Staufen im Breisgau, zuidelijk Zwarte Woud, is een gezellig klein appartement voor 2 personen. Goed uitgerust; rustig gelegen boven het stadje Staufen.
Bijzonder duurzaam
FeWo. Lind Badenweiler 4 sterren
4 sterren DTV FeWo 73m² - KURZONE 1 met 35m² UITZICHTSTERRAS, met eigen garage + aparte fietsgarage
Terraswoning aan de voet van het zuidelijke Zwarte Woud met uitzicht op de Rijnvlakte tot aan de Vogezen en de Schloßberg op een rustige toplocatie.
3-sterren comfort vakantiewoning, absoluut rustig gelegen, fantastisch uitzicht, zonnig balkon, gratis WLAN, TV, eetkeuken met nieuw keukenblok (2016), 2 slaapkamers, 2 WC... GRATIS bus/trein
Accommodaties in de buurt van Markgräflerland
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Huis-Bettina Münstertal Zwarte Woud
Ons liefdevol onderhouden huis, omgeven door vele bloemen, gezellige zithoekjes en het prachtige uitzicht vanaf het balkon nodigen uit tot een ontspannen vakantie.
Duurzaam
Gezellig 3 kamer appartement in Freiburg-Munzingen am Tuniberg Ons huis is een oud wijnbouwershuis (1789, bijgebouwd in 1970)
Onze vakantiewoning "Tanne" op de 1e verdieping van ons vakantiehuis is comfortabel en modern ingericht. Het is ideaal voor 2 (tot max. 4) personen.
Modern ingerichte, gezellige vakantiewoning op een rustige locatie aan de rand van het dorp. Gazon om te zonnen, wandelpaden, beek, bergen, prachtig uitzicht
Zeer duurzaam
Ferienwohnung-Freiburg-Stühlin
Zeer gezinsvriendelijke vakantiewoning dicht bij het stadscentrum.
Duurzaam
Het vakantiehuis Maal ligt in Todtnau, in het idyllische natuurgebied van het Schawarzwald. Geniet van ontspannende dagen in ons moderne huis op een absolute droomlocatie met uitzicht op de bergen
Duurzaam
10% Last minute 09-06-2026 - 17-06-2026
Nieuwe opening juni 2021; Woonplaats - Kaiserstuhl, exclusiviteit met privé zwembad Liefdevol gerenoveerd, doordacht tot in het kleinste detail, elegant ingericht.
Duurzaam
Gemütliche FeWo am Bach und neben Skipiste
FeWo in Todtnau, 22m², voor 4 personen, aan de beek en skipiste.
Het vakantiehuis op de Haslach ligt midden in het Opper-Schwarzwald en biedt talrijke vrijetijdsactiviteiten in de directe omgeving met een luxe inrichting.
Duurzaam
Pension Claudia Holiday Apartment # 5
Lichte moderne vakantiewoning voor 1 - 4 personen. Met eigen slaapkamer, draadloos internet, TV, keuken en balkon. Bus en trein in de regio GRATIS met onze gastenkaart.
Een warm welkom Ons vakantiehuis ligt 7 km van het centrum van de stad Schopfheim in het district Enkenstein in het Kleines Wiesental, direct aan de voet van het zuidelijke Zwarte Woud.
Boerderij gerenoveerd en verbouwd rond 1830
Duurzaam
gezellige en centrale vakantiewoning in het Hochschwarzwald. Voor wandelvakanties, gezinsvakanties of skivakanties in het hart van het Zwarte Woud. W-LAN gratis.
Gezellige en centrale vakantiewoning in het Hochschwarzwald. Voor wandelvakanties, gezinsvakanties of skivakanties in het hart van het Zwarte Woud. W-LAN gratis.
Rustige 3-kamer vakantiewoning op het platteland.
Duurzaam