Vakantieappartementen en huizen in het zuidelijke Zwarte Woud
Huis-Bettina Münstertal Zwarte Woud
Ons liefdevol onderhouden huis, omgeven door vele bloemen, gezellige zithoekjes en het prachtige uitzicht vanaf het balkon nodigen uit tot een ontspannen vakantie.
Duurzaam
Vakantiewoning Haus Ditfurth in Staufen im Breisgau, zuidelijk Zwarte Woud, is een gezellig klein appartement voor 2 personen. Goed uitgerust; rustig gelegen boven het stadje Staufen.
Bijzonder duurzaam
Terraswoning aan de voet van het zuidelijke Zwarte Woud met uitzicht op de Rijnvlakte tot aan de Vogezen en de Schloßberg op een rustige toplocatie.
Comfortwoning op de Sonnberg met sauna
Goed onderhouden rookvrij vakantiehuis met sauna en veel comfort, 3 aparte slaapkamers, max. 8 p. + baby, aparte WC, een badkamer met WC, douche + bad, verdere douche / WC, geen huisdieren.
Duurzaam
Pure natuur in een alleenstaande ligging aan de bosrand nabij Titisee-Neustadt in het Zwarte Woud op onze biologische boerderij
Mooie, grote, comfortabele vakantiewoning (niet-rokers) om je goed te voelen, met een zeer goed uitzicht op een rustige locatie. Ideaal voor een ontspannende vakantie. Maak jezelf thuis.
Duurzaam
Het vakantiehuis op de Haslach ligt midden in het Opper-Schwarzwald en biedt talrijke vrijetijdsactiviteiten in de directe omgeving met een luxe inrichting.
Duurzaam
Hisli vom Hofgut Schwoererhof, vakantiehuis in Titisse Neustadt, 200m² woonoppervlakte, max. 10 personen, 6 slaapkamers
Vakantieappartement op de golfbaan
Voor 2 personen met 58 m². Plus extra kamer voor 1-3 personen. Gratis buitenzwembad en attracties in het nabijgelegen campingpark. Rustige locatie - excursiereizen naar Zwitserland en Frankrijk.
Waar het Zwarte Woud op zijn mooist is. Drie 4**** vakantiewoningen en één met 3 *** toegekend. Vakantie in vakantiehuis Erika = wandelen, skiën, rust en pure ontspanning.
Bijzonder duurzaam
gezellige en centrale vakantiewoning in het Hochschwarzwald. Voor wandelvakanties, gezinsvakanties of skivakanties in het hart van het Zwarte Woud. W-LAN gratis.
Een warm welkom Ons vakantiehuis ligt 7 km van het centrum van de stad Schopfheim in het district Enkenstein in het Kleines Wiesental, direct aan de voet van het zuidelijke Zwarte Woud.
Pension Claudia Holiday Apartment # 5
Lichte moderne vakantiewoning voor 1 - 4 personen. Met eigen slaapkamer, draadloos internet, TV, keuken en balkon. Bus en trein in de regio GRATIS met onze gastenkaart.
Gezellige en centrale vakantiewoning in het Hochschwarzwald. Voor wandelvakanties, gezinsvakanties of skivakanties in het hart van het Zwarte Woud. W-LAN gratis.
Guest House Claudia, Appartement # 2
Vakantiewoning voor 1 - 2 personen. Met WLAN internet, TV, kleine keuken, badkamer en terras. Bus en trein in de regio GRATIS met onze gastenkaart.
H&P Residence Grafenmatt Type B
Comfortabele vakantieappartementen midden in het Zwarte Woud. Wie graag actief is in de natuur vindt hier in elk seizoen ontspanning.
H&P Residentie Grafenmatt Type C
Comfortabele vakantieappartementen midden in het Zwarte Woud. Wie graag actief is in de natuur vindt hier in elk seizoen ontspanning.
Guest House Claudia, Appartement # 4
Vakantiewoning voor 1 - 2 personen. Met WLAN internet, TV, kleine keuken, badkamer en terras. Bus en trein in de regio GRATIS met onze gastenkaart.
Cosy Gästehaus nahe der Rheinfälle
Gezellig pension in Lottstetten, 60m², voor maximaal 3 personen, in de buurt van de Rijn watervallen en andere toeristische attracties.
Gezellig 3 kamer appartement in Freiburg-Munzingen am Tuniberg Ons huis is een oud wijnbouwershuis (1789, bijgebouwd in 1970)
Manu's heksenhuis in Blasiwald direct bij de bosrand 82qm, ruimte voor 2 personen, 1 slaapkamer, sep. keuken zonder deur, grote woon-eetruimte, een badkamer en omheinde tuin.
Duurzaam
Guest House Claudia, Appartement # 3
Vakantiewoning voor 1 - 2 personen. Met WLAN internet, TV, kleine keuken, badkamer en terras. Bus en trein in de regio GRATIS met onze gastenkaart.