Vakantieappartementen en huizen in Port de Soller
Modern appartement, zwembad, WiFi
Zwembad – Privéparkeerplaats – Airconditioning – Internet – In 2024 nieuw gerenoveerd. Toeristische verhuurvergunningen: SPAANSE VERGUNNING: ETVPL/13210 EUROPESE VERGUNNING: ESFCTU00000702800
Moderne studio, super bergpanorama, airconditioning, WiFi.
Accommodaties in de buurt van Port de Soller
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Mallorca Finca met zwembad, weg van de toeristische paden, in Mancor de la Vall. Met prachtige tuin ideaal voor een familievakantie.
5% Actie 01-01-2027 - 31-12-2027
Mooi, gerenoveerd stadshuis in het hart van Pollenca, rustig gelegen, met zwembad, tuin en barbecue. Door de centrale verwarming het hele jaar door te gebruiken.
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Puerto Pollença
Charmant stadshuis met patio en dakterras in het historische centrum van Pollença. De dichtstbijzijnde stranden liggen op ongeveer 10 minuten rijden.
Finca vakantie met zwembad in Pollença, in het natuurgebied Ternelles. De markt van Pollença ligt op 20 minuten lopen. De dichtstbijzijnde stranden liggen op ongeveer 10 minuten rijden.
Pas gerenoveerde finca met 4 slaapkamers en 5 badkamers in Pollença stad, ongeveer 10 minuten lopen van de markt. De dichtstbijzijnde stranden liggen op 10 minuten rijden.
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Puerto Pollença
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Puerto Pollença
De prachtige finca met zwembad in Pollença biedt een geweldig uitzicht op de bergen. Het dichtstbijzijnde strand ligt op slechts ongeveer 5 minuten rijden.
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Puerto Pollença
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Puerto Pollença
Gezinsvriendelijke finca met zwembad in Pollença, Mallorca. Een oase van rust met een mediterrane tuin, olijfbomen en palmen.
Finca vakantie Mallorca in een dromerige finca met zwembad in Pollença. Met centrale verwarming en sauna kan het huis ook het hele jaar door worden geboekt.
15% Actie 31-10-2026 - 21-12-2026
Dromerige finca met zwembad voor families of vakanties met vrienden in een rustige omgeving en met een prachtig uitzicht. De dichtstbijzijnde stranden liggen op ongeveer 10 minuten rijden.
20% Actie 30-10-2026 - 21-12-2026
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Puerto Pollença
Dromerige finca met verwarmbaar zwembad in Pollença. De dichtstbijzijnde stranden liggen op ongeveer 10 minuten rijden.
5% Actie 20-03-2027 - 31-10-2027
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Puerto Pollença
Dromerige finca met zwembad in Pollença met tropische tuin. De stranden van Pollença en Alcudia liggen op ongeveer 15 minuten rijden.
Stijlvolle finca, groot zwembad 4,5x14m, kindvriendelijk, 5min naar het strand, wifi, airconditioning, 6 slaapkamers, 4 badkamers, 2 extra toiletten,