Vakantieappartementen en huizen in Sasbach
Hartelijk welkom in het 4-sterrenvakantiehuis Sasbach am Kaiserstuhl! Het vakantiehuis is de ideale vakantiebestemming; het ligt in het centrum van het wijnmakersdorp Sasbach.
Accommodaties in de buurt van Sasbach
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Vakantieappartement Louron in Endingen, Zwarte Woud, 62m², voor 2 personen, 1 kamer.
Vakantieappartement Gezinsvakantie Endingen
In de warmste streek van Duitsland kunt u uw vakantie doorbrengen. Hier kunt u ontspannen of actief door de wijngaarden wandelen of fietsen.
Comfortabele vakantiewoning op de begane grond (3 sterren) in het historische wijnstadje Endingen am Kaiserstuhl, direct aan de stadspoort. Winkels, restaurants en wijngaarden in de directe omgeving.
Zeer duurzaam
Comfortabele vakantiewoning op de eerste verdieping (4 sterren) in de historische wijnstad Endingen am Kaiserstuhl, direct aan de stadspoort. Winkels, restaurants en wijngaarden in de directe omgeving.
Zeer duurzaam
Nieuwe opening juni 2021; Woonplaats - Kaiserstuhl, exclusiviteit met privé zwembad Liefdevol gerenoveerd, doordacht tot in het kleinste detail, elegant ingericht.
Gite-jebsheim.fr - Het huis Danner
Dit typische huis van 200 m², volledig gerenoveerd, is geschikt voor 2 tot 12 personen in alle comfort en een perfecte rust: ruime woonkamer. Goedgekeurd voor gehandicapten
Duurzaam
Muttersholtz, in het hart van de vallei van de Elzas, de Rijn, de zogenaamde '' Ried ', 7 km van Sélestat in het midden van de as Straatsburg-Colmar. Gratis blotevoetenpad in Muttersholtz
Gezellig 3 kamer appartement in Freiburg-Munzingen am Tuniberg Ons huis is een oud wijnbouwershuis (1789, bijgebouwd in 1970)
Vakantieappartement Gezinsvakantie Saint-Hippolyte
Gelijkvloerse flat, 42 m2, 2 personen, rustig en licht.
Een gelijkvloerse vakantiewoning met terras voor 2 personen
Ferienwohnung-Freiburg-Stühlin
Zeer gezinsvriendelijke vakantiewoning dicht bij het stadscentrum.
Vakantiehuis voor 2 personen in de wijngaard op de wijnroute tussen Riquewihr en Ribeauvillé, bij Colmar
APPARTEMENT op één niveau in de wijngaard voor 2 tot 3 personen
Duurzaam