Vakantieappartementen en huizen in Sulzberg
Feel-good flat in de Oberallgäu aan de Rottachsee
Accommodaties in de buurt van Sulzberg
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Ferienhaus Finkenzeller Uw vakantiebestemming in Allgäu voor max. 5 pers Ontspanning in een gezellige sfeer
Ruim 10-kamer vakantiehuis, geweldig uitzicht op tuin en bergen, Zugspitze en kasteel Neuschwanstein, 10-15 personen
Het vakantiehuis is een aparte twee-onder-een-kap woning van 115m² met 3 slaapkamers en 2 badkamers en een grote tuin - voor 2-6 personen vanaf 4 dagen - ideaal voor gezinnen, kleine groepen, stellen.
We verheugen ons er zeer op om u te verwelkomen! Laat het dagelijkse leven achter u en geniet van de rust en schoonheid van de natuur die u omringt.
Pension Alpenblick Ferienwohnung Mibbadinn
Allgäuer gezelligheid in een hoogwaardige woonatmosfeer en een prachtig bergpanorama
Pension Alpenblick Ferienwohnung Mi
Allgäuer gezelligheid in een hoogwaardige woonatmosfeer en een prachtig bergpanorama
Heerlijke gezellige appartementen met panoramisch uitzicht, terras/balkon, Smart-TV, WiFi, zwembad, sauna, fitness, rustige locatie. Honden zijn van harte welkom.
Gezellige vakantiewoning in een houten huis in de Allgäu met prachtig balkon
Liefdevol ingerichte vakantiewoning met prachtig uitzicht op de bergen, woon/slaapkamer, slaapkamer, keuken-woonkamer, badkamer, balkon.
Rustieke boerderij in de Allgäu
Gerenoveerde boerderij in de Allgäu voor 10 personen, vakantie met de grote familie en vrienden. 5 tweepersoonskamers, 2 badkamers, 1 extra toilet, eigen omheinde tuin
Vakantiewoning in de prachtige Allgäu
Mooie vakantiewoning in Blaichach/Ettensberg
Ferienwohnung Bialek in Haldenwang: 90 m², 3 kamers, plaats voor maximaal 7 personen in het mooie Allgäu.
Chique 2-kamerappartement met terras boven de daken van Sonthofen. Geniet van het prachtige bergpanorama.