728 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie met zwembad in Lombardije
Modern rustiek huis in rustig gelegen natuurpark - Zwembad en tennisbaan gratis mee te gebruiken
Sole Suites at Lago Dorato, Luxury, Lake View
Zeer duurzaam
Casa Lino, geweldig uitzicht op het meer en de bergen
Top gerenoveerd vakantiehuis, grote zonneterrassen met fantastisch uitzicht, veel privacy, groot zwembad, hond welkom, 600 hm boven het Gardameer in het natuurpark Bresciano
Zeer duurzaam
Idyllische prive vakantiehuis boven het Comomeer. Fantastisch panoramisch uitzicht, klein zwembad, groot terras, tuin, voor 4 personen, 2 slaapkamers, keuken, 2 badkamers, open haard.
Huis, Gardameer Tignale, 6p zwembad
Rustige bungalow met veranda en een prachtig uitzicht Gezamenlijk zwembad. 3 Slk. . 600m boven het Gardameer.Wifi, vaatwasser, Pellet kachel.
Duurzaam
Villa Milena bevindt zich in het kleine stadje Porto di Brenzone sul Garda dat veel mogelijkheden biedt voor watersportactiviteiten, wandelen en fietsen. 2 appartementen: Appartement A en Appartement B.
Villa met zwembad en tuin voor exclusief gebruik. Op een steenworp afstand van de stranden en het centrum van Toscolano Maderno.
Moderne vakantiewoning LA CARINA in verzorgde residentie LA ROMANTICA met zwembad, tennisbaan, privé garage en twee terrassen met fantastisch uitzicht op het meer en panorama!
Duurzaam
Mooi appartement in een klein complex met privé zwembad en prachtig uitzicht op het meer - kinderen en honden zijn welkom!
Appartement Residenza Villa Sopri
Direct aan het meer, met mooie tuin en zwembad
CASA ROSINA met tuin, zwembad, uitzicht over Gardameer, Monte Baldo. 4 slaapkamers, 3 badkamers, 10 p.
Driekamerappartement Zwembad & Parkeerplaats Moderne, comfortabele woning met adembenemend uitzicht op het meer
Bijzonder duurzaam
Villa CASA BRASA Tremosine Gardameer
Huis in een afgelegen locatie aan het Gardameer, prive zwembad, 4000 m² tuin, prive weg, Haus der Kunst, het ontwerp van de vreugde van het leven, bronwater, een paradijs op aarde, hond hek, WiFi
het prachtige zwembad nodigt uit tot ontspannen dagen onder de zon. Hier kunnen jullie uitschakelen, genieten en het beste uit jullie vakantie halen.
twee-kamer appartement op de eerste verdieping van een 2-verdiepingen tellend huis met een ruim terras en exclusieve tuin, gelegen nabij het centrum.
Nieuwe appartementen in een typisch Italiaans rustige boerderij, supermarkt km, restaurant "Old Watermill" 500 meter, direct aan fahrradweg. riksja verfuegbar
Belvedere Gardameer met zwembad
Privé vakantieappartement aan het Gardameer met uniek uitzicht op het meer/de Alpen, elegante, mediterrane inrichting en zwembad in goed onderhouden eigenaarsresidentie. 100 m van het meer.
Nieuwe appartementen in een typisch Italiaans rustige boerderij, supermarkt km, restaurant "Old Watermill" 500 meter, direct aan fahrradweg. riksja verfuegbar
Landhausvilla La Gioiosa, Comomeer
Villa met eigen strand en 20 000 m² Park voor exclusief gebruik
Idyllische vakantiehuis in een mooie woonwijk in de buurt van Luino aan het Lago-Maggiore. In het centrum heeft een zwembad en een kinderbad, een tennisbaan, minigolf, restaurant, speeltuin.