Vakantieappartementen en huizen in Karinthië
Vakantiewoning "Kärnten Apartment Turnersee" in St. Primus, Karinthië met 55m², 3 kamers, voor 6 personen.
Bijzonder duurzaam
Vakantieappartement Lichtblick in Sattendorf: 30 m², 2 kamers, max. 4 personen.
Almhütten Skorianz- Grüner Hirsch
Drauinsel Chalet Linsendorf in Gallizien, 72 m², max. 5 personen, 3 kamers.
Apartment Famli Relax Kärnten Liebe
Vakantiewoning Famli Relax Kärnten Liebe in Feistritz im Rosental, 2 kamers, ruimte voor 4 personen.
volledig houten lodge gebouwd in 2022 met panoramisch uitzicht, 280 m van de piste met grote, lichte kamers met hoge plafonds, 2 balkons rondom, en-suite badkamers & sauna.
Haus Mildner – Uw rustige vakantiewoning in Heiligenblut Knusse, gerenoveerde vakantiewoning met open haard, zonneterras en een adembenemend bergzicht. Ideaal voor koppels en senioren
-10% Korting 15-09-2025 - 07-01-2026
Bijzonder duurzaam
Mooie, hoogwaardige vakantievilla in Radnig boven de gemeente Hermagor-Presseger See in het Karinthische drielandenpunt van Oostenrijk, Italië en Slovenië
Alpenuitzicht apartement Hauser 3
Luxe penthouse appartement met twee slaapkamers met airconditioning, woonkamer met slaapbank, volledig uitgeruste keuken, badkamer en zuidelijk balkon met uitzicht op de bergen.
Bijzonder duurzaam
Zelfvoorzienend huis op Klippitztörl voor max. 14 pers.