Vakantieappartementen en huizen in de Geltinger Baai
U wilt rust, ontspanning, een direct uitzicht op het water en het Flensburg Fjord en in 2 minuten op het strand zijn? Dan is ons nieuwe, ruime houten huis precies het juiste adres
Bijzonder duurzaam
Onze "Galerie unterm Reet" is een lichte, ca. 120 m² grote flat met een groot balkon op het westen op de eerste verdieping van een rietgedekte boerderij met uitzicht op het platteland.
Zeer duurzaam
Ruim vakantiehuis voor 2 - 7 personen met sauna en open haard, voor alle seizoenen, 700 m naar de Geltinger Baai, omheinde tuin. Tot 4 honden zijn welkom!
Laat u betoveren door de prachtige rustige natuur en de flair van onze Oostzeestranden.
Huisje met rieten dak bij de Geltinger Birk
Rieten huisje aan de Geltinger Birk, liefdevol gerenoveerd met hoogwaardige inrichting, tuin met tuinvijver, saunahuisje, strand op nog geen 2 km.
Zeer duurzaam
U wilt rust, ontspanning, een direct uitzicht op het water en het Flensburg Fjord en in 2 minuten op het strand zijn? Dan is ons NIEUWE, ruime houten huis precies het juiste adres
Bijzonder duurzaam
Pas gerenoveerd vakantiehuis op een afgelegen locatie met een grote omheinde tuin. Uw vakantiehuis met sauna en open haard. Honden zijn welkom!
Vakantiehuis Sternenwiese Hundeurlaub
groot vakantiehuis aan de Geltinger Baai, op slechts 300m van het natuurstrand met 3 slaapkamers, gelijkvloers en drempelvrij. Met 1200 m² omheinde tuin, tot 3 honden verblijven gratis
Bijzonder duurzaam
Huisje met rieten dak in de wei
Ruim 200 jaar oud gezellig rietgedekt huisje van ca. 125 m² met open haard en kachel op een groot weiland met veel bomen en vijver.
ca. 100 m², gezellig zolderappartement in rieten huisje, grote woonkamer, open haard, open keuken, 2 slaapkamers, dakterras, rieten strandstoel, tuin met jeu de boules baan
Oostzee Hond Vakantie Sonnenschmiede
mooi vakantiehuis met volledig omheinde tuin, slechts 450m naar het hondenstrand, klein uitzicht op zee. Voor maximaal 7 personen en maximaal 3 honden Uw honden verblijven gratis
Zeer duurzaam
Luxe vakantiehuis met sauna en houtkachel in het dorp Wackerballig, op slechts 200 meter van de Oostzee! Ideaal voor uw ontspannende vakantie met het gezin of koppels die samen reizen!
Lichte, gezellige en comfortabele vakantiewoning voor een ontspannen en rustgevende vakantie ver weg van de drukte van alledag.
Duurzaam
Uniek uitzicht op het landschap
Slechts een paar minuten naar het Oostzeestrand, Geltinger Baai, Oostzee fjord Schlei. volledig gerenoveerd in 2022. Zeer rustig gelegen, groot terras op het zuiden, fantastisch uitzicht op ongerepte natuur.
Zeer duurzaam
Anna-Jana -Kronsgaard-Baltische Zee
Exclusief vrijstaand vakantiehuis voor 6 personen met 3 slaapkamers en 2 badkamers. Grote, omheinde tuin, ideaal voor gezinnen met kleine kinderen of ook voor hondenbezitters.
Mooi vakantieappartement op het landgoed Pattburg 4 in Gelting aan de Oostzee.
Duurzaam
Appartement op de begane grond, woonkamer, slaapkamer, keuken, badkamer, eigen terras met tuinmeubelen. Dieren toegestaan op aanvraag.
HAUS SAGA is een vrijstaand vakantiehuis direct aan de Oostzee - biedt het hoogste niveau van comfort en met 165 m² veel ruimte voor 2-4 personen.
In onze top moderne luxe flat kunt u genieten van uw vakantie in het Oostzeegebied met een zeer smaakvolle feel-good sfeer & geweldige buitenruimte, op slechts 5 km van het strand!
Geniet van uw ontspannende vakantie aan de Oostzee in onze charmante vakantiewoning met stijlvolle landhuissfeer in het mooie rietgedekte huis, op slechts 5 km van het strand!
Luxe vakantiehuis met prachtige tuin, sauna & houtkachel, slechts 200m van de Oostzee! Geniet van uw ontspannende vakantie met het hele gezin of met een paar vrienden!
Een oase van welzijn weg van de stress van alledag in een ontspannen omgeving om tot rust te komen.
Duurzaam
Groot vakantieappartement voor 2-6 pers. met uitzicht op de Oostzee 700 m van het natuurlijke strand
Vakantiehuis Odin aan het strand van Falshöft
Vakantiehuis Odin biedt met 120 m², tuin en ruime terrassen veel ruimte voor 2-4 personen