Vakantieappartementen en huizen in Gimmeldingen
Vakantiehuis Gimmeldingen. Gelegen in het centrum van Gimmeldingen, op het kerkplein, om een beter overzicht te krijgen, ga naar naar onze homepage
Accommodaties in de buurt van Gimmeldingen
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Zeer gezellige vakantiewoning in de Lobloch in Gimmeldingen
Ontspannen in het hart van de Pfalz aan de Dt. Weinstrasse
NR-Fewo in Wachenheim an der Deutschen Weinstraße für 2 Personen
Duurzaam
Ferienhaus in Edenkoben mit eigenem, abgeschlossenem Garten
Vakantiehuis in Edenkoben, Rijnland-Palts, met 50m² woonoppervlakte, plaats voor 4 personen en 3 slaapkamers.
Zeer duurzaam
***Ferienwohnung Am Hahnenturm
Vakantiewoning aan de historische stadsmuur van Freinsheim voor 2 - 3 personen (kan worden uitgebreid met 2 personen naast de flat)
Begane grond-exclusief 85 m², 3 slaapkamers, woonkamer, keuken, badkamer met WC, gastentoilet DG-ruim 60 m², 1 slaapkamer, woonkamer, keuken, badkamer met WC. - Details op onze homepage
U houdt van de natuur op een locatie dicht bij de natuur ? Onze uil wacht al op u...
Gezellig appartement "Pfalz-Chalet" in Großkarlbach, 30m² woonoppervlakte, voor maximaal 2 personen (niet-rokers), 1 woon-/slaapruimte, 1 inbouwkeuken en 1 doucheruimte, gemeubileerd tuingedeelte.
Bijzonder duurzaam
Rustige, hoogwaardig ingerichte vakantiewoning in Speyer ---- Op aanvraag: - Flat II (4 personen, twee tweepersoonskamers, 80m2) - Flat III (3 personen, 3 eenpersoonskamers)
Iets bijzonders in het midden van Duitsland in het hart van de Pfalz Voor 2-6-8 of 10-12 personen, om te vertragen, wandelen, fietsen, motorrijden: Welkom bij LandLust "EINS"!
Zeer duurzaam
Uitzonderlijke vakantie met smaakvolle ambiance
Vakantiehuis Sonnenberg in Obrigheim, 60 m² woonoppervlak, max. capaciteit: 4, 2 kamers. Modern wonen met historische details in een liefdevol gerenoveerde schuur.
Bijzonder duurzaam
Ons gezellige huis met ruimte voor maximaal 5 personen is gelegen op een zuidelijke helling direct aan de rand van het bos tussen de kastanjebomen. Achter het vakantiehuis kun je direct beginnen met wandelen.
Duurzaam