Vakantieappartementen en huizen in Karinthië
Vakantiewoning Haus Mildner in Heiligenblut, 35m², terras, tuin, eigen toegang, parkeerplaats, voor 2 volwassenen en 1 tot 2 kleinere kinderen.
-15% Korting 10-06-2025 - 05-07-2025
Bijzonder duurzaam
Adambauerhütte in de gemeente Krems in Karinthië: 50 m², ruimte voor 5 personen, 2 kamers. Locatie: 46.90502321 Noord 13.63896967 Oost
Vakantiehuis in St. Oswald, gemeente Eberstein. 115m² woonoppervlak, 4 kamers, max. 8 personen. Panoramisch raam in de woonkamer, zeer mooi uitzicht.
volledig houten lodge gebouwd in 2022 met panoramisch uitzicht, 280 m van de piste met grote, lichte kamers met hoge plafonds, 2 balkons rondom, en-suite badkamers & sauna.
Almhütten Skorianz- Roter Hirsch__
Rode Herten Hut - met privé wellnessruimte - Panorama sauna en jacuzzi op het terras
Studio op de eerste verdieping met slaapbank, kitchenette, eigen badkamer en balkon op het zuiden met uitzicht op de bergen, voor maximaal 2 personen.
Bijzonder duurzaam
Rustige vakantiewoning op het platteland, in Karinthië. De flat is zeer goed uitgerust, van magnetron tot wasmachine, enz.
Duurzaam