Vakantieappartementen en huizen in de regio Lagos
Quinta Sariana ligt op een afgelegen perceel van 4800 vierkante meter met privé zwembad op ongeveer 3 minuten rijden van de Atlantische havenstad Lagos.
Quinta d. Pavoes / appartement. f. 2-4 pers
ideaal voor natuurliefhebbers, het strand
Duurzaam
Q. d. Pavoes / appartement f. 2 Pers.
Appartement in de buurt van het strand, speciale prijzen voor lange termijn verhuur. 's winters
Casa Praia da Luz met uitzicht op zee
Huis voor 5 personen slechts een paar honderd meter van het strand en het centrum van Praia da Luz, ideaal voor een ontspannen vakantie aan zee!
De mooie vakantiebungalow bestaat uit een woon/eetkamer met open keuken, een badkamer en een slaapkamer, evenals een terras en tuin.
Droomappartement in Luz Lagos, 40m², 2 kamers, voor 4 personen.
Luxe appartement voor 4 personen, voorzien van alle comfort, twee terrassen en uitzicht op zee
Duurzaam
Modern, comfortabel en slechts 400 meter van de zee! Dit voor 2 tot 3 personen modern ingerichte en gezellige appartement laat niets te wensen over.
Stijlvolle villa in Praia da Luz, 8 minuten lopen naar het strand, bars, restaurants en supermarkten
Appartement op loopafstand van het strand met uitzicht op zee
Betaalbare villa met uitzicht op de baai en de stad Lagos. Grote tuin met zwembad. Bezettingsplan niet actief. Beschikbaarheid alleen op aanvraag.
Villa Poesia in Praia da Luz. De Atlantische Oceaan ligt aan je voeten. Door ons aanbevolen. Bezettingsplan niet actief. Beschikbaarheid alleen op aanvraag.
Boven Praia da Luz ligt deze villa met groot zwembad en dakterras. Bezettingsplan niet actief. Beschikbaarheid alleen op aanvraag.
Unieke en exclusieve locatie boven Alvor. Zonnige, comfortabele villa. Bezettingsplan niet actief. Beschikbaarheid alleen op aanvraag.
Een villa boven het strand van Meia Praia. Upscale villawijk, rustige locatie. Bezettingsplan niet actief. Beschikbaarheid alleen op aanvraag.