Vakantieappartementen en huizen in Marbella
MARBELLA GOLF INKLUSIVE Apartment
Luxe appartement met ZEEZICHT en GOLF INCLUSIEF in het oostelijk deel van Marbella in La Mairena / Elviria Alta !
Het mooie Casa Del Lago is en modern en trendy semi-vrijstaande villa met een adembenemend uitzicht op het meer in de heuvels van Marbella en Puerto Banus, in Zahara de Istán.
Duurzaam
El Presidente Madroño apartment
El Presidente ligt aan het strand van de kustweg die Marbella en Puerto Banus verlaat. Ons mooie, ruime, op het zuiden gelegen appartement ligt aan de voorkant met een spectaculair uitzicht.
Duurzaam
Dit hoekappartement op de bovenste verdieping is ideaal gelegen aan de ruime voetgangerspromenade van Marbella en biedt fantastisch uitzicht op het strand, de haven en de zee tot aan Gibraltar vanaf twee zonnige balkons
In de buurt van het strand ruim appartement met prachtig uitzicht op zee, deels om Afrika / Gibraltar
Appartementen in Marbella Vistamar - in het gezin vissen Zon, strand en zee -nu exclusieve hot deals Tel. 0034952833861 Informatie ook beschikbaar op
5*-Luxus-Apartment"Bellavista"
Droomovernachting in Marbella - Droomuitzicht naar Marokko Dit is geen gewone vakantiewoning, maar uw tweede huis. Elegante en gezellige sfeer - top ingericht!!!
Accommodaties in de buurt van Marbella
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Prachtig gelegen appartement direct aan het strand tussen Marbella en Malaga kleine urbanisatie met gemeenschappelijk zwembad en een eigen dakterras Costa del Sol, Mijas Costa
De flat ligt in een wooncomplex, met 2 zwembaden, waarvan één voor kinderen. Het strand ligt op slechts 2 km afstand en er zijn verschillende golfbanen in de buurt.
Luxury Apartment with Mountain Views Near Beach, Spain.
Luxe 2-kamer appartement in Mijas Costa, Spanje, met uitzicht op de bergen vlakbij het strand, geschikt voor 4 personen.
Villa Ananda in Mijas Sierrezuela: Vakantiehuis met 441m², capaciteit voor 10 personen, 5 slaapkamers, Zwembad, tropische tuin, prieel in de tuin, parkeerplaats op het terrein.
Villa Serenidad in Mijas Las Lagunas: Vakantiehuis met 610m² leefruimte, capaciteit voor 8 personen, 4 slaapkamers.
Oase van rust midden in het natuurpark van Mijas
Familievriendelijke villa met zeezicht, groot zwembad, tuin, palmbomen, BBQ, 4 slaapkamers (+ eigen badkamer), slechts 800 m van strand en stad, snel WLAN/fibra - tot 12 personen.
Duurzaam
**** NIEUWE WEBSITE ONLINE! **** Bijzondere historische molen met fantastisch uitzicht op zee voor een onvergetelijke vakantie!
Vanuit deze exclusieve villa met een prachtige ligging heeft u een adembenemend uitzicht op de Middellandse Zee en het prachtige nabijgelegen stadje Mijas.
Duurzaam
La Perla de Ronda: appartement van 80m², 3 slaapkamers, geschikt voor 6 personen.
Studio-appartementen met panoramisch uitzicht op het meer op Andalusisch landhuis in natuurgebied tussen bergen en meer, dicht bij het wereldberoemde koninklijke pad Caminito del Rey
Duurzaam