Vakantieappartementen en huizen in het Westerz gebergte
Gezellig vakantiehuis aan de rand van het bos met aantrekkelijke inrichting
Exclusieve vakantiewoning 130 m²
In onze in 2017 voltooide vakantiewoning in het Ertsgebergte kunt u op meer dan 130 m² genieten van uw welverdiende rust van het dagelijks leven.
Comfort. Vakantiehuis voor 6 personen douche+toilet, grote woonkamer met geïntegreerde keuken/ vrijstaand op 2500m² gedeeltelijk beboste helling op het zuiden/ parkeerplaatsen/ rustig gelegen aan de rand van de stad
Duurzaam
In het prachtige Ertsgebergte, aan de rand van het bos van de Gleesberghelling 450m boven de zeespiegel, in een rustig, verzorgd recreatiegebied, staat ons vakantiehuis "Fernblick", op een terrein van 500m²
Zeer duurzaam
Vakantiewoning Brandmühle in het kuuroord Bad Schlema
De vakantiewoning op het "dak" van Schwarzenberg in het Ertsgebergte
Accommodaties in de buurt van East Ore Mountains
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Ontspannende vakantie in het Naturstammhaus in het Ertsgebergte. We kijken uit naar uw komst!
Vakantiehuis op de Glöcknerhof
Vakantiehuis op de Glöckner vakantieboerderij Erzgebirge / Vogtland Het liefdevol ontworpen vakantiehuis biedt drie afzonderlijke vakantiewoningen. Verdere informatie:
Espig vakantiehuis met vakantiewoning op een rustige locatie bij het bos
5 * Vakantiehuis Berghütte Vogtland
5-sterren bergchalet aan de rand van het bos op 750 m hoogte in Klingenthal/Vogtland op een heerlijke zonnige locatie, direct aan een langlaufloipe met een infrarood wellnessruimte.
We kijken ernaar uit u te verwelkomen in ons pas geopende vakantiehuis in Abertamy.
Wij bieden een nieuw gebouwd vakantiehuis in de schilderachtige omgeving van het Ertsgebergte te huur aan. Ideaal voor gezinnen met kinderen.
Vakantie in Crottendorf /Erzgebirge, rustig gelegen, aan de voet van de Fichtelberg
Rohkostlinge 105m² tot 7 pers.
Ruim 5-kamerappartement voor 2-6 personen, 100 m² woonoppervlak met uitzicht op de nabijgelegen bergen
De vakantiewoning Bergblick ligt in het hoger gelegen Ertsgebergte in Crottendorf. Het is ontworpen voor maximaal 4 personen en dus ideaal voor koppels of gezinnen met twee tot drie kinderen.
Gezellig vakantiehuis aan de rand van het bos
Het gezellige vakantiehuis aan de rand van het dorp biedt alle voorwaarden voor een geweldige vakantie: een rustige ligging, een prachtig uitzicht en de bewogen omgeving van het hoger gelegen Ertsgebergte.
Ruim vakantiehuis met moderne uitrusting en ecologische verwarming met 2 aparte slaapkamers - ideaal voor wandel- en skivakanties.
gezellige en comfortabele vakantiewoning met 1 slaapkamer, niet-roken
Appartement met open haard en balkon
Gezellig appartement in het hoger gelegen Ertsgebergte aan de voet van de Fichtelberg ...met open haard en balkon!
Het perfecte vakantiehuis om tijd door te brengen met familie, kinderen, vrienden en honden. Ons vakantiehuis wordt in 2023 heropend na volledige modernisering.
Bent u op zoek naar rust, natuur en luxe ... maar wilt u toch niet ver verwijderd zijn van toeristische voorzieningen? Dan is dit de juiste plaats voor u.