Vakantieappartementen en huizen in Sant'Angelo in Pontano
Villa Teresa – twee residenties met privézwembad voor een unieke ervaring in de Marken.
12% Actie 13-06-2026 - 26-06-2026
Accommodaties in de buurt van Sant’Angelo in Pontano
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Casa Infinito is een mooi vakantiehuis met zwembad in de regio Marche, 2 slaapkamers, 1 badkamer, met buitenruimtes uitgerust om buiten te eten en een kleine veranda.
Ruime, moderne villa met zwembad bij Mogliano, grote omheinde tuin, veranda, 6 slaapkamers, volledig ingerichte keuken, WI-FI, TV-Sat, geschikt voor gehandicapten.
15% Actie 28-04-2026 - 14-08-2026
De Villa Il Querceto heeft een groot privézwembad van 7 x 14 m, is geschikt voor maximaal 20 personen in 6 grote kamers en heeft een park van 5000 m², op slechts 18 km van de zee
Prive villa met zwembad en jacuzzi in Monte Giberto in de regio Marche, op slechts 20 km van de stranden van Porto San Giorgio. Wi-Fi, airconditioning en een grote tuin beschikbaar zijn.
Villa met zwembad, jacuzzi, airconditioning, tuin, ruime woonkamer, picknickgebied, wifi
Duurzaam
5% Actie 28-04-2026 - 31-10-2026
Villa met prive zwembad 7mt x 18mt met jacuzzi, 5 slaapkamers, voor 18 personen, Wi-Fi internet in en uit de villa, dichtbij de zee, panoramische en rustige locatie.
Villa Il Noceto, 240 m², met prive zwembad 7mt x 18 mt, voor 17 personen, 5 slaapkamers, Wifi gratis, BBQ, 8000 m² Park, op slechts 12 km van de zee
Zeer duurzaam
Villa Rugiada, zwembad, 6 slaapkamers, 5 badkamers, voor 16/18 personen. Eigen parkeerplaats, op een steenworp afstand van de stad
Zeer duurzaam
Villa met zwembad voor 8 personen, met twee grote slaapkamers, 2 badkamers. Prachtig panoramisch uitzicht, een paar kilometer van de zee, dicht bij alle voorzieningen en supermark
Elegant vakantiehuis met zwembad en zeezicht in de heuvels van Marche, voorzien van alle comfort, op slechts 6 km van de stranden van de Adriatische kust.