Vakantieappartementen en huizen in Schneverdingen
4-sterren vakantiehuis op een toplocatie. Op een groene, rustige locatie nabij de Heidegarten en natuurgebied Höpen. Omgeven door tuin, huren de gasten het hele huis en de tuin.
Zeer duurzaam
Onze FH ligt in Schneverdingen, in het hart van de Lüneburger Heide aan het natuurgebied - een ideaal uitgangspunt voor wandelingen, fietstochten en talloze vrijetijdsactiviteiten.
Zeer duurzaam
Herdershuis op de Limbeck Farm
Geniet van de gouden novembermaand onder eeuwenoude eiken en beuken. De herderswoning ligt op een prachtige romantische heideboerderij en is 120m² groot.
"Er was eens een huisje verborgen in een bos..." Wilt u uw volgende Heidevakantie ook als een sprookje laten klinken?
Duurzaam
Onze Heide Knirps is een ca. 60 m² groot dakhuis, dat voor uw alleengebruik is gelegen op een ca. 500 m² groot tuinperceel in een vakantiehuisgebied.
Forester's Lodge Timmerloher Weg
Boshuis op een rustige, droomachtige boslocatie // Volledig gerenoveerd in 2020! November - februari: Privé sauna op het naburige terrein voor exclusief gebruik, meer details op aanvraag!
Vakantiewoningen op de boerderij. Paradijs voor gezinnen, paren en senioren. hof-hoepen.de
Zeer duurzaam
Accommodaties in de buurt van Schneverdingen
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Vakantiehuis van massief hout in de Lüneburger Heide
Idyllisch vakantiehuis op een groot heideveld, volledig omheind.
Duurzaam
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Neuenkirchen
Idyllische en grote blokhut met groot privéperceel. Volledig en hoog omheind. Het huisje ligt direct naast het bos.
Duurzaam
NIEUW: "Heideblockhaus Harmonie" een charmant vakantiehuis met een mooi aangelegde tuin, zonnig houten terras, serre en ruime kamers. De woning is omheind.
Mooie blokhut in de Lüneburger Heide op een omheind perceel. Rustig gelegen, direct in de natuur. Huisdieren zijn hier zeer welkom.
Rustig en dicht bij het bos, maar toch zijn alle winkelvoorzieningen op 10 minuten loopafstand. 1200m² grondstuk. Gezellige, uitzonderlijke sfeer. Fietsvriendelijk.
Bij ons vindt u een zeer gezellig, gezinsvriendelijk huis dicht bij het bos met een uitzonderlijke sfeer en een tuinperceel van 1200 m².
Geniet van de Lüneburger Heide! Ons vakantiehuis ligt rustig in een woonwijk en is het ideale startpunt voor vele activiteiten. Pure ontspanning in een gezellige sfeer.
Bijzonder duurzaam
gezellig vakantiehuis met groot terras en dromerige tuin
Vakantiehuis Visselheide, Sauna, Hottub / Bubbelbad, Ruimte voor tot 13 personen.
Dichtbij maar toch op het platteland - dit gezellige vakantiehuis met parkachtige tuin aan de rand van de stad biedt veel ruimte om u thuis te voelen met familie, vrienden of collega's.
Kleine gezellige vakantiewoning in de Nordheide Ook geschikt voor installateurs.
Appartement I: voor 2-5 personen in 21388 Soderstorf
Lichtovergoten studiowoning om je goed te voelen in het natuurpark Lüneburger Heide. Perfect om te ontspannen, wandelen en fietsen. De Bossard kunstsite, Hamburg & Lüneburg zijn gemakkelijk te bereiken
Zeer duurzaam
Appartement II voor 2 personen in 21388 Soderstorf