7 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie aan het meer in Amelinghausen
Accommodaties in de buurt van Amelinghausen
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Groot vakantiehuis op het platteland, rustig en dicht bij de stad. Het bestaat uit 2 aparte appartementen boven elkaar.
Zur großen Buche, Inhaber Tatjana Niedbala
Vakantiewoning "Zur großen Buche" in Munster-Oerrel, 92m², 2 kamers, max. 4 personen.
Zeer duurzaam
Vakantiehuis Lüneburg centraal gelegen
ecologisch gerenoveerd vakantiehuis ingericht naar een hoge standaard in 2017. Houtkachel, muurverwarming van klei, binnenplaats met terras en barbecue. Zeer centraal gelegen.
Kindvriendelijk vakantiehuis, Heidepark, Vogelpark Walsrode, Serengeti Park Hodenhagen, vakantie, Lüneburger Heide, wandelen, fietsen tot 13 personen
De vakantiewoning in het Haus am Wald biedt alles voor een ontspannen vakantie op een oppervlakte van ca. 40m² en met een grote tuin.
Duurzaam
Onze FH ligt in Schneverdingen, in het hart van de Lüneburger Heide aan het natuurgebied - een ideaal uitgangspunt voor wandelingen, fietstochten en talloze vrijetijdsactiviteiten.
Zeer duurzaam
Lichtovergoten studiowoning om je goed te voelen in het natuurpark Lüneburger Heide. Perfect om te ontspannen, wandelen en fietsen. De Bossard kunstsite, Hamburg & Lüneburg zijn gemakkelijk te bereiken
Zeer duurzaam
Vakantiehuis Heide-Marie in Müden Örtze, 70m² voor maximaal 4 personen, 2 slaapkamers.
-10% Korting 22-09-2025 - 03-10-2025
Een warm welkom Het kleine maar leuke vakantiehuis biedt genoeg ruimte voor 4 gasten en heeft 2 slaapkamers, 1 ruimtebesparende trap, 1 badkamer, 1 keuken en 1 woonkamer.
Duurzaam
"Am Apfelbaum" im Haus Tusculum
Vakantieappartement 'Am Apfelbaum' - in huis Tusculum, Müden Örtze, Lüneburger Heide, 50 m², 2 pers., woonkamer, slaapkamer, keuken, badkamer, groot terras met uitzicht op de tuin.
Duurzaam
"Die Schöne vom Lande" im Haus Tusculum
Vakantiewoning 'Die Schöne vom Lande' in Müden Örtze, 65 m², 2 kamers, max. 2 personen.
Duurzaam
"Die kleine Schwester" im Haus Tusculum
Vakantiewoning "De kleine zus" in huis Tusculum, Müden Örtze, Lüneburger Heide, plaats voor 2 op 50m².
Duurzaam
Het vakantieappartement is centraal maar toch rustig gelegen met een fantastisch uitzicht op het groen. Met 64 m² biedt het alle comfort voor 2 volwassenen, inclusief een prachtige serre en een grote woonkamer.
Vakantiehuis bij Soltau in een kindvriendelijke omgeving op een uitzonderlijke locatie: idyllische ligging aan de rand van het bos direct aan het eigen meer, alleen bereikbaar via een eigen pad
Met een fantastisch uitzicht op het platteland en de historische watermolen van Holxen biedt de vakantiewoning Mühlenblick in het centrum van Holxen ongeveer 90 m² ruimte voor maximaal 4 personen.
Duurzaam