37 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie aan het meer in Brenzone sul Garda
Mooi en elegant appartement met tuin en terras met uitzicht op zee met eigen parkeerplaats hier
Azalea appartement is gelegen in een klein en vriendelijk dorp Sommavilla, 250 meter van het meer en de hellingen van de Monte Baldo.
In de prachtige omgeving van het Gardameer, Wij bieden comfortabele appartement vlakbij het strand, comfortabel om te SERVICES, ideaal voor 4/5 personen
Belvedere Gardameer met zwembad
Privé vakantieappartement aan het Gardameer met uniek uitzicht op het meer/de Alpen, elegante, mediterrane inrichting en zwembad in goed onderhouden eigenaarsresidentie. 100 m van het meer.
Orchidea appartement is gelegen in een klein en vriendelijk dorp Sommavilla, 250 meter van het meer en de hellingen van de Monte Baldo.
Villa Alessia - Studio 2 personen
Modern studio (ongeveer 29 m²) in een centrale locatie met een groot terras en een prachtig uitzicht
10% Actie 11-04-2026 - 11-04-2026
KASA KIARA 20 m van het Gardameer
85m² appartement, 2e verdieping, onlangs gerenoveerd, met 2 grote terrassen met uitzicht op het meer, 50 m. van het meer met 2 slaapkamers, met een eigen Wi-Fi, airconditioning en een vaatwasser
19% Actie 28-03-2026 - 15-05-2026
MARY appartementen met zwembad
Appartement met 1 of 2 slaapkamers en een balkon of tuin met uitzicht op het meer voor de zomer zeer Heissen Is er een zwembad.
Duurzaam
19% Actie 28-03-2026 - 15-05-2026
Eigen huis (ca. 70 m²) met garage, op slechts 30 meter van het meer, terwijl het met een eigen tuin en een groot terras
Villa Milena bevindt zich in het kleine stadje Porto di Brenzone sul Garda dat veel mogelijkheden biedt voor watersportactiviteiten, wandelen en fietsen. 2 appartementen: Appartement A en Appartement B.
Villa Alessia-7 Pers. Traumblick
Huisje tot 7 personen met twee badkamers, diverse terrassen en een prachtig uitzicht op een centrale locatie
7% Actie 11-04-2026 - 11-04-2026
CASA LUCIA: 80 m², plaats voor maximaal 5 personen – uw vakantiewoning aan het meer met privé tuin erbij.
CASA Alkea Studio DELUX am See
CASA Alkea Studio DELUX met Top Uitzicht op het Meer en Privé Terras (ca. 40 m²) met spectaculair uitzicht op het meer, gebruik van het gemeenschappelijke zwembad en het strand.
Duurzaam
Margherita 2-kamer appartementen met zwembad
65 m² tot 6 personen 3-ZIM-WHG met zwembad
RESIDENCE ROSMARI STUDIO AM SEE
STUDIO ca 20 qm met zijdelings uitzicht op het meer en het zwembad. Privéparkeerplaats en privéstrand met gratis ligstoelen.
Villa Margherita Cozy Studio am See
Deze gezellige 1-kamer vakantiewoning van ongeveer 17 vierkante meter, met privéstrand, zwembad en parkeerplaats,
Zeer duurzaam
RESIDENCE Rosmari AM SEE met POOL
2 slaapkamer appartement aan het meer met uitzicht op het balkon. vier poten vrienden met ons. Wij rekenen € 10 per dag