198 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie aan het meer aan het Gardameer
Villa Alessia - Studio 2 personen
Modern studio (ongeveer 29 m²) in een centrale locatie met een groot terras en een prachtig uitzicht
Twee en drie-kamer appartement met LAKE 500 Mt. van het meer, zwembad, parking, airconditioning, Wi-Fi
In de prachtige omgeving van het Gardameer, Wij bieden comfortabele appartement vlakbij het strand, comfortabel om te SERVICES, ideaal voor 4/5 personen
Vakantiehuis in Peschiera met twee afzonderlijke appartementen voor twee gezinnen. Strand en het centrum ongeveer 10/15 minuten loopafstand. Winkels, restaurant 150 mt.
Terras appartement met panoramisch uitzicht
Modern, gerenoveerd terrasappartement van 60m² met fantastisch uitzicht over het bergpanorama van de Monte Baldo, het Gardameer en het natuurpark "Alto Adige"
Klein maar fijn appartement in een rustige locatie met een adembenemend meer, honden welkom!
MARY appartementen met zwembad
Appartement met 1 of 2 slaapkamers en een balkon of tuin met uitzicht op het meer voor de zomer zeer Heissen Is er een zwembad.
-15% Korting 28-03-2026 - 15-05-2026
Duurzaam
Appartement C 199 op de begane grond met SUPER GARDEN!
Appartement in Lazise aan het Gardameer met 580 m² prive en omheinde tuin. Zonneterras, zwembad, WiFi, satelliet-tv, airconditioning, outdoor eettafel, grill-conditioning.
-10% Korting 24-11-2025 - 20-12-2025
Duurzaam
Het appartement is gelegen in een Villa bestaande uit 4 appartementen in een prachtige tuin vol bloemenessences (oleanders, olijfbomen, rozen, cipressen, cipressen)
Duurzaam
CENTER MALCESINE, "LA VILLETTA" Mooi appartement met een prachtig MEERMENING in de oude stad, voor 2 personen
Stein-Rustico met panoramisch uitzicht op het Gardameer. Origineel dorpshuis met een kleine romantische binnentuin.
Liefdevolle restauriertNatursteinrustiko met moderne uitbreiding, een prachtig terras met barbecue en in de zomer keuken, verdeeld in 3 appartementen, ideaal voor kinderen en honden
FEWO PE-06 AM SEEUFER MIT POOL !
-20% Korting 05-10-2025 - 22-12-2025
Villa CASA BRASA Tremosine Gardameer
Huis in een afgelegen locatie aan het Gardameer, prive zwembad, 4000 m² tuin, prive weg, Haus der Kunst, het ontwerp van de vreugde van het leven, bronwater, een paradijs op aarde, hond hek, WiFi
Azalea appartement is gelegen in een klein en vriendelijk dorp Sommavilla, 250 meter van het meer en de hellingen van de Monte Baldo.
Villa op privé 7000m² olijfboomgaard, max 10 personen, 5 SLK, 3x bad, 2x keuken, uitzicht op het meer, AC, 250m tot het meer
Zeer duurzaam
De nieuwbouw appartement is zeer rustig en op slechts 900 meter van de haven en het Lido. Het appartement heeft een eigen groot terras met pergola en een gemeenschappelijk zwembad
Dit aangename vakantiehuis Tignale Gardameer
Volledig ingericht vakantiehuis (60 m²) met 2 grote zonneterrassen, verwarmd zwembad, fenomenaal panoramisch uitzicht op Tignale, het meer en Monte Baldo!
Bijzonder duurzaam
Groot appartement aan het Gardameer met drie slaapkamers, twee badkamers en een groot balkon met een fantastisch uitzicht op het meer voor maximaal 7 personen
Schoenes Huis in grote olijfboomgaard
Villa Milena bevindt zich in het kleine stadje Porto di Brenzone sul Garda dat veel mogelijkheden biedt voor watersportactiviteiten, wandelen en fietsen. 2 appartementen: Appartement A en Appartement B.