200 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie aan het meer in Friesland
Bent u op zoek naar een chalet in Friesland? Onze caravans staan op mooie, zonnige plaatsen op de camping en hebben een eigen douche en toilet.
Plattedijk 3.0 Een Oase van Rust
Plattedijk 3.0 is een vakantiehuis dicht bij het strand met panoramisch uitzicht, waar uw trouwe viervoeter zeer welkom is.
Vakantiehuis aan het water met 10 meter aanlegsteiger direct bij het huis. Boot kan mee op vakantie of een klein bootje erbij huren. Strand dichtbij.
Bungalow Aquaronde Lemmer in Lemmer: Vakantiehuis met 90m² woonoppervlakte, 4 personen, 2 slaapkamers.
Luxe vakantiehuis aan het water met aanlegsteiger. Grote tuin met zon- en windbeschutting en aanlegsteiger van 10 meter. 3 slaapkamers en huisdieren toegestaan. Strand in de buurt.
Appartement Haus am Wasser ANGLER HAUS
Vrijstaand vakantiehuis met tuin rondom. Strand dichtbij met aanlegsteiger op 1 meter direct bij het huis. Hond toegestaan, strand dichtbij, 3 slaapkamers, max. 6 personen. Paradijs voor watersporters.
"Haus Tureluur" in Lemmer: vakantiehuis met 110 m² woonoppervlakte, 2 kamers, 4 personen. Strand in de buurt. 1 huisdier welkom.
Luxe vakantiehuis aan het water met aanlegsteiger direct bij het huis. Prachtige tuin met zon- en windscherm en 10 meter lange aanlegsteiger. 3 slaapkamers en huisdieren zijn toegestaan. Dichtbij het strand.
Vrijstaand chalet aan het water met aanlegsteiger in park de Brekken.
Comfortabele vakantiebungalow in een rustig park en dichtbij het strand. Veel privacy, volledig omheind.
Bungalow aan het water met aanlegsteiger in Marinapark Aquaronde.
Gemütliches Ferienhaus mit Sauna
Onze drie vakantiehuizen (naast elkaar) zijn gelegen in vakantiepark de Schans in het pittoreske dorp Oostmahorn, aan het Lauwersmeer in het uiterste noordoosten van de provincie Friesland, waar u de kust kunt verkennen, fietsen, wandelen, en genieten van
Bungalows aan het water met aanlegsteiger voor 4 personen Paradijs voor watersportliefhebbers, zeilen, varen, vissen of fietsen. Breng uw eigen boot mee of huur er een.
Prachtig chalet aan het water met privé aanlegplaats voor boten. Dicht bij het strand. Paradijs voor watersport- en fietsvakanties.
Vakantiehuis direct aan het water met 10 meter lange aanlegsteiger 3 slaapkamers, voor 5 personen, toplocatie aan de hoofdkanaal, Wifi Eigen boot meebrengen of een boot erbij huren? Strand dichtbij.
Duurzaam
10% Actie 18-04-2026 - 30-05-2026
Park Brekkense Wiel waterkant huis
Huis direct aan het water met 12 meter lange steiger 2 tot 3 slaapkamers, huisdieren alleen na overleg mogelijk zoals Breng uw eigen boot of een boot huren op deze? sluit strand
Luxe vakantiehuis Villa Sonnenschein
Gezinsvriendelijke luxe vakantiehuis in de badplaats Makkum Park. 2 slaapkamers, 3 x TV, WiFi, een eigen aanlegsteiger, het huis ongeveer 400 meter van de zee, honden gelegen aan het water, willk.
Bungalow aan het water met aanlegsteiger, 4 personen dichtbij het strand
Pas gerenoveerd bungalow op het IJsselmeer Friesland met grote slaapkamers en een eigen parkeerplaats!
Appartement Haus am Wasser ANGLER HAUS
Vrijstaand vakantiehuis met tuin rondom. Strand dichtbij met aanlegsteiger op 1 meter direct bij het huis. Hond toegestaan, strand dichtbij, 3 slaapkamers, max. 6 personen. Paradijs voor watersporters.