Appartement Haus am Wasser ANGLER HAUS
Lemmer Friesland Vakantiehuizen
Fantastische ligging
Brandschone accommodatie
100% Aanbeveling
en commissies
Fantastische ligging
Brandschone accommodatie
100% Aanbeveling
Beschrijving
Het vrijstaande vakantiehuis heeft een eigen aanlegsteiger zodat u snel het Grote Brekken-meer op kunt varen. Een mooie tuin met grote zonnige terras, vanaf uw eigen terras kunt u zwemmen, vissen of met een boot weg varen.
De woonkamer is modern ingericht. Eettafel en open moderne keuken. Televisie met Duitse programma's en Wifi ontbreken natuurlijk niet. Boven zijn 3 slaapkamers voor maximaal 6 personen. 2 slaapkamers hebben een tweepersoonsbed en de 3e slaapkamer heeft 2 eenpersoonsbedden. De badkamer boven heeft een WC, wastafel en een douchecabine.
Het huis is ideaal voor fietsvakanties, bootvakanties, zeilvakanties of visvakanties.
Parkeerplaats voor auto en voor een aanhanger.
Slaapplaatsen
Kamers en inrichting
Dit is wat deze accommodatie u biedt
Slaapplaatsen
Binnenshuis
Buitenshuis
Voor gezinnen
Voor honden & huisdieren
Overige uitrusting
Geschikt voor
Status
Routebeschrijving/ligging
Afstanden
Strand 2 kilometer
2 kilometer
Meer 2 kilometer
2 kilometer
Supermarkt 2 kilometer
2 kilometer
Restaurant 1 kilometer
1 kilometer
Stadscentrum 2 kilometer
2 kilometer
Bus 2 kilometer
2 kilometer
125 kilometer
35 kilometer
3 kilometer
Plaats en de locatie van de accommodatie
De plaats ligt in het zuiden van de provincie Friesland in het noorden van Het is een plaats van de leeftijd Fisher. Friesland is rijk aan prachtige meren. Langs het strand van Lemmer geniet je van een indrukwekkend uitzicht op het IJsselmeer. Een bezoek aan de Ir. Woudagemaal, het grootste door stoom aangedreven pompstation in de wereld dat nog steeds functioneert. In het dorp Lemmer vind je diverse supermarkten en mooie restaurants en pubs. Vis eten is een must in het oude vissersdorp Lemmer. Geniet van een ruim terras voor een hoogwaardig vakantiegevoel.
Lemmer is een pittoresk, oorspronkelijk vissersdorp in Friesland, gelegen tussen veel meren die verbonden zijn met het IJsselmeer. Alle mogelijkheden voor watersportactiviteiten vindt u in dit gebied, evenals de ontspanning van het water. Veel restaurants kunt u ook met de boot bezoeken. Het strand van Lemmer is zeer aantrekkelijk voor een wandeling of als speeltuin voor kinderen.
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Optionele bijkomende diensten
Aanwijzingen van de verhuurder
| Inchecken: | 15:00 |
| Uitchecken: | 10:00 |
| Aanbetaling: | 50 % |
| Resterend bedrag: | 4 weken voor aankomst |
Aanvullende informatie bij de huurprijs:
| extra een keer 19,50 Toeristenbelasting 1, - pppn> 12 jaar oud 85, - per woning Borg: 150, - krijg je ja weer optionele toeslagen Huisdier 2,5 € per dag (max 25, -. EUR), hebben wij ook allergisch bungalows, waar huisdieren niet zijn toegestaan ...... Linnen 8,50 per persoon Handdoeken 6, - per persoon Fiets 8, - per dag (7 dagen 40, -) Starten vanaf 90, - per dag |
Neem contact op:
Ideaal voor watersporters en bootvaarten, neem gerust een hond mee!
Fietsverhuur
1 dag 10,- euro / 1 week 25,- euro
E-bike 1 dag 25,- euro / 1 week 125,- euro
Bootverhuur
Vanaf 1 dag 145,- euro
U heeft geen vaarbewijs nodig.
Beschikbaarheid
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 06-12-2025
4 Beoordelingen
Totale beoordeling
September 2025
Nadine L. uit Duisburg
Een prachtig, zeer goed onderhouden vakantiehuis - alles was schoon, gezellig en liefdevol ingericht. De verhuurders zijn ontzettend aardig, behulpzaam en voorkomend. We hebben ons helemaal op ons gemak gevoeld en komen zeker graag terug!
Augustus 2025
Sabine D. uit Dinslaken
Schönes Haus für gemütliche Ferien
Sehr gut ausgestattetes Haus mit allem was man im Urlaub braucht und sehr nette Vermieter
Aanbevolen voor: Avontuur en actief, Mindervaliden, Senioren, Gezinnen met kinderen, Vakantie zonder auto, Cultuur en bezienswaardigheden, Single-vakantie, Strandvakantie, Romantische vakantie
Juli 2025
Manuela C. uit 47647 Kerken
Geweldig vakantiehuis
We hebben daar onze zomervakantie doorgebracht. Het huis is prachtig ingericht en er ontbreekt echt niets. Het terras biedt meerdere zitplaatsen en er zijn ook ligstoelen beschikbaar, alles met uitzicht op het water, beter kan het niet. We komen terug.
Aanbevolen voor: Senioren, Gezinnen met kinderen
Juli 2025
Arne W. uit Rheinberg
Droomvakantie in Lemmer – we komen terug!
We hadden een geweldige tijd in dit mooie huis in Lemmer! De locatie is prachtig – direct aan het water, rustig gelegen en toch dicht bij het dorpscentrum. Het huis is zeer goed onderhouden, modern ingericht en van alle gemakken voorzien die je nodig hebt voor een ontspannen vakantie. Vooral het terras aan het water was ons hoogtepunt – perfect om te ontspannen en te genieten.
Een tweede week zou zeker net zo mooi zijn geweest, want we hebben ons hier helemaal op ons gemak gevoeld. Wij komen zeer graag terug en kunnen dit huis zonder enige beperking aanbevelen!
Aanbevolen voor: Avontuur en actief, Senioren, Gezinnen met kinderen, Vakantie met huisdier, Vakantie zonder auto, Cultuur en bezienswaardigheden, Strandvakantie, Romantische vakantie
Contact
Bedrijf Aqua-State Vakantiewoningen
Mevr. N. Goudberg
Team Aqua-State verwelkomt u persoonlijk in het kantoor in Lemmer, Brekkenweg 10 We zijn er voor u voor de sleutels, bootverhuur, fietsverhuur of andere info. Welkom in Aqua-State!
Andere accommodaties van Mevr. N. Goudberg
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
Neem contact op
privé-website:
Appartement Haus am Wasser ANGLER HAUS
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Nederland
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Friesland
Vakantie-ideeën: Vakantie met hond
Advertentienummer: 4780967
Laatst bijgewerkt: 06.12.2025
Advertentie online sinds: 1 maand
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/4780967.htm
Aqua-State Ferienwohnungen
Mevr. Nina Goudberg
Brekkenweg 10
8531 pm Lemmer
0031 6 28470224
«Appartement Haus am Wasser ANGLER HAUS» krijgt een vakantiebeoordeling van 5 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 4 gegeven Beoordelingen.
en commissies