33 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie aan het meer in Julianadorp aan Zee
Welkom bij U bent op zoek naar rust en ontspanning, vakantie in een modern, gezellig huisje, vlakbij het strand van de Noordzee?
Gezellig huisje op het brede strand duinen van Noord-Holland
Duurzaam
Huis voor maximaal 6 personen in Julianadorp aan zee
Strandshell ***** (Ooghduyne 99)
Vrijstaande (compleet mordernisierte en gerenoveerd) villa met jacuzzi in de buurt van het strand voor maximaal 6 personen en hond ;-) Quote en onder de eerste gasten
Zeer duurzaam
Duurzaam
House tot 6-8 personen in Julianadorp aan Zee
Möwennest ***** (Ooghduyne 70)
Vrijstaande (volledig mordernisierte en gerenoveerd) villa met sauna en jacuzzi in de buurt van het strand voor maximaal 6 personen en hond ;-) al geboekt voor 2017 !!!
Zeer duurzaam
hollandferien.haus Villa Ooghduyne
Vakantiewoning voor maximaal 6 personen in Julianadorp aan zee
Comfortabele vrijstaande vakantiewoning, ca. 100 m², met omheinde tuin en veel privacy, 2 badkamers, gezinsvriendelijk, honden welkom. 1,2 km naar de strandopgang.
Sinds januari 2025 verhuren we ons appartement ook via deze website. U huurt zonder tussenkomst van derden, direct bij ons. Ons heerlijk modern appartement dicht bij het strand.
10% Last minute 09-03-2026 - 29-03-2026
Nieuw gerenoveerd gezellig vakantiehuis direct achter de duinen, op slechts 500 meter van het prachtige, kilometerslange Noordzeestrand.
Pearl strand in het vakantiepark Strandslag, Julianadorp, max. Vakantiehuis voor 6 personen dicht bij het strand (500 m) complete renovatie in 2017, Aankomst alleen op zaterdag, min. 1 week
Duurzaam
hollandferien.haus Starfish 340
Vakantiehuis voor maximaal 6 personen in de buurt van het strand in Julianadorp aan zee
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Julianadorp aan Zee
Zeer duurzaam
Onze comfortabele vakantiewoning op een bungalowpark Strandslag is op een charmante locatie in de voorkant van de enorme zandduinen in Julianadorp aan zee, op ongeveer 400 meter van de zee.
Vakantiewoning Julianadorp aan Zee voor 6/7 personen
Duurzaam
Bungalow Maxima uitgerust voor 10 personen, heeft 4 slaapkamers boven en beneden nog een rolstoelvriendelijke slaapkamer.
Modern ingerichte luxe vakantiehuis in Julianadorp op loopafstand van het Noordzeestrand. Zeer goed onderhouden, rustig, voor 4 personen. Wireless gratis. Strand- & Golf Resort Ooghduyne.